معرفی بازی موبایل “تایم کرش” | فیلم

بازی Time Crash، از آن دسته بازی‌هایی است که همزمان هم عاشق‌شان خواهید شد و هم از آن‌ها متنفر خواهید بود؛ در واقع گیم پلی بازی به گونه‌ای است که از یک جهت شما را به خود معتاد می‌کند اما در مقابل، سرعت بالای بازی و سختی برخی مراحل به حدی است که وادارتان می‌کند تا هر از چند گاهی گوشی خود را به سمت در و دیوار پرتاب کنید!

اساس گیم پلی Time Crash بر سرعت عمل بازیکن در انجام واکنش‌های سریع، مبتنی است. تعامل بازیکن با بازی به صورت تک لمسی است به این معنا که Time Crash تنها با یک انگشت نیز قابل بازی کردن خواهد بود. برای عبور از موانع مختلفی که بر سر راه‌تان قرار گرفته‌اند، کافی است تا یک نقطه دلخواه از صفحه نمایش گوشی را لمس کنید البته در برخی از موارد می‌بایست انگشت خود را روی بخشی از صفحه بکشید؛ به طور مثال برای این که بتوانید خود را به صورت خوابیده از زیر برخی از موانع عبور دهید، بایستی انگشت خود را از بالا تا پایین صفحه نمایش بکشید.

قسمت داستانی بازی شامل ۱۵ مرحله است که هر کدام از آن‌ها تقریباً یک یا دو دقیقه به طول خواهد انجامید، البته این در صورتی است که بتوانید بدون برخورد با حتی یک مانع، خود را به خط پایان برسانید که در اکثر مواقع این گونه نخواهد بود و مجبور خواهید شد تا بارها برای موفقیت در هر مرحله تلاش کنید. داستان بازی کاملاً سر راست است و در لابه‌لای ۱۵ مرحله‌ی بازی توسط یک سری از تصاویر به بازیکن نشان داده خواهد شد. البته در بازی‌‌هایی همچون Time Crash، خیلی مهم نیست که با چه خط داستانی‌ای طرف هستیم و بخش داستانی بازی صرفاً بهانه‌ای برای انجام حرکات نمایشی پارکور در محیط بازی است! پس از اتمام بخش داستانی بازی، محتوای اضافه‌ای تحت عنوان چالش‌های روزانه در بازی آزاد خواهد شد تا بازیکن پس از پایان بازی نیز ارتباط خود را به طور کامل با بازی قطع نکند و از هر از چند گاهی به آن بازگردد.

(۱۵۰)