معرفی بازی موبایل “بد ۲ بد: دلتا” | فیلم

داستان بازی از این قرار است که پس از وقوع یک جنگ همگانی، جهان در حال حاضر در صلح به سر می‌برد، اما طولی نمی‌کشد که یک گروه تروریستی این صلح را به مخاطره می‌اندازد و اکنون این وظیفه‌ی شما است که در نقش سرگرد پَن، با پیدا کردن سرکرده‌ی این گروه تروریستی، صلح را به جهان بازگردانید.

گیم پلی بازی نیز درست مثل داستان آن، ساده و روان است؛ به وسیله‌ی کلیدهای جهت‌های چپ و راست که در گوشه‌ی پایینِ صفحه‌ نمایش وجود دارند، می‌توانید به چپ و راست بروید و به وسیله‌ی کلیدی که در گوشه‌ی سمت راست قرار گرفته است نیز عمل شلیک کردن انجام دهید. با شروع بازی مقداری سکه دریافت خواهید کرد تا به وسیله‌ی آن‌ها به هنگام نبرد، تقاضای نیروی پشتیبانی کنید. برای انجام این کار کافی است تا کارت‌هایی که در پایین صفحه قرار گرفته‌اند لمس کنید تا نیرو‌های پشتیبانی برای کمک کردن به شما، خود را به میدان نبرد برسانند.

ناگفته نماند که به وسیله‌ی این سکه‌ها می‌توانید مهمات یا جعبه‌ی کمک‌های اولیه هم خریداری کنید تا از این نظر نیز مشکلی به هنگام نبرد با دشمنان‌تان نداشته باشید. طبیعی است که هر چه عملکرد بهتری در هر مرحله داشته باشید، در پایان آن مرحله پول بیشتری دریافت خواهید کرد. کارت‌های پشتیبانی نیز قابل ارتقا هستند و در صورت آزاد کردن سایر شخصیت‌های قابل بازی می‌توانید به هنگام نبرد از آن‌ها به عنوان نیروی بک‌آپ استفاده کنید.

علاوه بر بخش داستانی، Bad 2 Bad: Delta دارای دو حالت Hunt Mode و Hero Mode است؛ در حالت Hunt Mode به مصاف موج‌های بی‌پایانی از دشمنان خواهید رفت و در حالت Hero Mode نیز به نبرد تن به تن با شخصیت‌های مختلف بازی خواهید پرداخت.

(۷۳)


73
بازدیدها