معرفی بازی موبایل “حریف های مرده؛ زامبی اِم اِم اُ ” | فیلم

همان‌طور که از نام بازی Dead Rivals – Zombie MMO هم می‌توان حدس زد، با یک اثر MMO طرف هستیم؛ به این صورت که در این بازی، شما وارد یک دنیای بزرگ با حضور بازیکنان دیگر می‌شوید و این شانس را دارید که با این بازیکنان رابطه دوستانه برقرار کنید و باهم ماموریت‌هایی را انجام دهید یا اینکه حتی با آن‌ها وارد مبارزه شوید.

در ابتدای بازی Dead Rivals – Zombie MMO، می‌توانید شخصیت خودتان را از بین سه گزینه موجود انتخاب کنید و البته این شانس را خواهید داشت که ظاهر شخصیت مدنظر‌تان را به سلیقه خودتان تغییر دهید. شخصیت‌های بازی هرکدام سبک و سیاق مبارزه‌ای خاص خود را دارند و مثلا یکی از آن‌ها توانایی مبارزه با سلاح گرم را دارد و دیگری، از سلاح سرد مثل چوب بیسبال یا موارد مشابه برای مبارزه با زامبی‌ها استفاده می‌کند.

اما یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های بازی Dead Rivals – Zombie MMO این است که به مرور زمان شما قادر خواهید بود پایگاه امنی را که دارید ارتقا دهید و قسمت‌های مختلفی را برای آن بسازید؛ برای مثال، اولین ساختمانی که قابلیت ساخت آن را به دست می‌آورید Workshop است که در آن می‌توان سلاح جدید ساخت. از طرف دیگر، شخصیت شما هم به مرور زمان قوی‌تر می‌شود و قابلیت‌های جدیدی به دست می‌آورد که استفاده از آن‌ها کمک‌حال شما در بازی خواهد بود.

در نهایت پس از آنکه شخصیت‌تان به حدی قوی شد که حس کردید توان مبارزه با سایر بازیکنان را دارید، می‌توانید وارد نبرد‌های PvP شوید و به جای زامبی‌هایی که ساده هم کشته می‌شوند، با گیمر‌های دیگر رو‌به‌رو شوید و طعم یک چالش درست و حسابی را در بازی بچشید. البته لزومی به مبارزه با همه بازیکنان نیست و حتی می‌توان با بازیکنان دیگر دوست شد و ماموریت‌هایی را در کنار یکدیگر انجام داد.

(۱۰۹)