معرفی بازی موبایل “نبرد باستان: رم” | فیلم

بازی موبایل Ancient Battle یک اثر ناب استراتژیک ساخته HexWar Games Ltd است که تجربه لذت بخشی از بازی‌های این سبک ارائه و شکل و شمایل حرفه‌ای‌تر با گرافیک عالی را به بازیکنان هدیه می‌دهد. وجود گیم پلی روان در بازی و همچنین جلوه‌های بصری لذت بخش از بخش‌های عالی این بازی هستند.

گیم پلی این بازی اندروید به این صورت است که باید نیروهای خود را که از انواع مختلفی تشکیل شده است در میدان نبرد حرکت داده و با استراتژی خاص خودتان پیشروی مناسبی را به قلب دشمن داشته باشید. بازی یادآور جنگ‌های قدیم باستان است و حس و حال نوستالژیک واری را به بازیکنان القا می‌کند. وجود بخش‌های متنوع و هم‌چنین محیط حماسی، به گونه‌ای است که لذت حضور در نبردهای کلاسیک باستانی را به بازیکنان می‌چشاند و واقعا حس و حال بی‌نظیری دارد. در این نبردها شاهد سربازان متوعی هستیم که هر کدام در دسته‌های مختلف قرار می‌گیرند و سلاح‌های متنوعی نیز در دست دارند. از اسب سواران گرفته تا نیزه داران و کمانداران، همگی در خدمت شما هستند تا بهترین نیروها را داشته باشید و در نبرد با دشمن از بهترین عمکرد برخوردار شوید. نحوه حرکت نیروها در محیط بازی بدین صورت است که واحدها می‌توانند تنها به بخش‌های تعیین شده حرکت کنند و با توجه به نوبتی که بین نیروهای دشمن وجود دارد، این حرکت‌ها کاملا روی هم‌دیگر تاثیر می‌گذارند و باید توجه خاصی به حرکت دشمن داشته باشید.

حرکت نیروها معمولا تا حد محدودی می‌تواند صورت بگیرد و بازیکنان تا حدی می‌توانند به سمت قلمرو دشمن حرکت کنند. این حرکت ها نیز با توجه به خط‌‌ اصلی دشمن تعیین می‌شود و هرچه قدر که بتوانید به این خط نزدیک‌تر باشید، به همان صورت شانس بالایی برای پیروزی خواهید داشت.

(۵۲)


52
بازدیدها