معرفی بازی موبایل «شلیک تفنگ» | فیلم

بازی موبایل Gun Shot اثر جذابی در سبک آرکید است که توسط Italy Games ارائه شده است و خیلی مشابه به بازی Knife Hit عمل می‌کند، با این تفاوت که این‌بار به جای چاقو باید با تفنگ به صفحه دایره‌ای مقابل خود شلیک کرده و مراقب باشید که گلوله‌ها را به یک‌جا شلیک نکنید. این روند به همین صورت به صورت رکوردی ادامه پیدا می‌کند و چالش‌ها در امتیازات بالاتر بسیار سخت‌تر می‌شوند.

گیم پلی این بازی اندروید به این صورت است که باید با تفنگی که در اختیار دارید به صفحه مقابل خود شلیک کرده و در حالی که این صفحه دایره‌ای در حال چرخش است، گلوله‌ها را طوری شلیک کنید که به هم برخورد نداشته باشند و به صورت منحصربه‌فرد در صفحه جای بگیرند. در ابتدای کار، این روند ساده است و شما به‌راحتی چندین گلوله کم تعداد را به راحتی به صفحه‌ای که ریتم حرکتی ثابتی هم دارد، شلیک می‌کنید. این روند همینطور ادامه پیدا می‌کند و تا زمانی که شکست نخورده‌اید، می‌توانید رکوردهای بالاتری را برای خود کسب کنید.

رفته رفته با رسیدن به امتیازات بالاتر، کار شما سخت‌تر شده و با صفحه‌هایی روبرو می‌شوید که بسیار غافلگیرکننده حرکت می‌کنند و گاها با چرخش‌های سریع و توقف‌های ناگهانی، می‌توانند حواس شما را پرت کنند.

(۴۱)