معرفی بازی موبایل “ترین درایور ۲۰۱۸” | فیلم

بازی موبایل Train Driver 2018 اثر جذابی برای علاقه‌مندان به راندن قطار است که توسط Ovidiu Pop عرضه شده است و تجربه راندن قطار و انجام ماموریت‌های متنوع آن را برای بازیکنان فراهم می‌کند. بازی دارای گیم‌پلی بسیار ساده‌ای است و به سادگی تمام می‌تواند علاقه‌مندان به شبیه‌سازی را راضی نگه دارد. بازی گرافیک قابل قبولی دارد و موسیقی نیز حس و حال واقعی محیط را به خوبی القا می‌کند.

گیم‌پلی این بازی اندروید بدین صورت است که باید مطابق ابزارهایی که در اختیارتان قرار داده می‌شود در ریل‌ها حرکت کنید و مواظب سرعت خود باشید تا جریمه نشوید. طبق حرکتی که شما روی ریل‌ها خواهید داشت، به شما XP داده می‌شود و می‌توانید از آن برای دریافت ماموریت و خرید قطارهای جدیدتر استفاده کنید. شما می‌توانید قطار خود را بهینه‌سازی کنید و بخش‌های مختلف آن را برای عملکرد و سرعت بیش‌تر، بهبود ببخشید.

بازی از یک محیط بزرگ تشکیل شده است که شهرها و ایستگاه‌های مختلف قطار را شامل می‌شود و هر مکان شامل برخی از جایگاه‌ها است که می‌توانید از آنجا ماموریت‌های خود را انتخاب و کار را برای به‌دست آوردن پول بیش‌تر شروع کنید. این کارها از جا به جا کردن مسافرین گرفته تا حمل بارهای مختلف به شهرهای دور و نزدیک را شامل می‌شود. توجه داشته باشید که این ماموریت‌ها متفاوت است و بسته به تایمی که دارید، باید برنامه‌ریزی داشته باشید تا بتوانید تمامی کارهای خود را انجام دهید.

(۱۶۳)