بازی سبک پازل “تایم دراپ” برای موبایل | فیلم

بازی موبایل Time Drop اثر جذابی از faktor zwei است که در سبک پازل ارائه شده است و تجربه دیگری در این سبک ارائه می‌کند و البته با داشتن المان‌های متفاوت و سبک نو و تازه، قدری جذابیت تازه برای علاقه‌مندان به این ژانر با خودش به همراه دارد. اگر به چنین بازی‌هایی علاقه دارید و دوست دارید از جنبه دیگری به حل کردن معماها بپردازید، این بازی قطره‌های رنگی با تمام جذابیت و جلوه‌های خاصش می‌تواند شما را سرگرم کند.

گیم پلی این بازی اندروید دارای ریتمی مشابه بازی‌هایی نظیر کندی کراش ساگا است؛ با این تفاوت که این بار باید قطره‌های همرنگ را به صورت خط‌های صاف و مورب به هم‌دیگر وصل کنید و هرچه که این دنباله طولانی‌تر باشد، امتیاز بیش‌تری را برای شما به ارمغان خواهد داشت. این ریتم در کل بازی جریان دارد و با پیش‌روی به سمت مراحل بالاتر مشاهده خواهید کرد که المان‌ها و ماموریت‌های دیگر به شما سپرده خواهد شد. این ماموریت‌ها بسیار مشابه دیگر بازی‌های هم‌سبک است. در تعدادی از مراحل باید تعداد مشخصی از قطره‌های رنگی را کسب کنید و وقتی این تعداد به هدف تعیین‌شده رسید شما برنده بازی خواهید بود. در برخی از مراحل نیز باید جایگاه‌هایی را که با رنگ خاصی مشخص شده‌اند نشانه بگیرید و امتیاز قطره‌های آنجا را کسب کنید تا بتوانید پیروز بازی شوید.

این روند ادامه پیدا می‌کند و در مراحل بالاتر، شاهد چالش‌های بیش‌تری نیز خواهید بود. شما باید تعداد حرکت‌های خود را تعیین کنید و مواظب باشید که از حد مشخصی عبور نکنند. قبل از اینکه حرکت‌های خود را بزنید، نگاهی به محیط بازی بیندازید و بیش‌ترین دنباله از قطره‌ها را انتخاب کنید؛ در این صورت شانس بیش‌تری برای کسب ستاره‌های بیشتر بازی خواهید داشت.

(۵۶)


56
بازدیدها