معرفی بازی موبایل “کمپ تام سخنگو” | فیلم

بازی موبایل Talking Tom Camp اثر استراتژیک جذابی از جانب Outfit7 است که در سبک بازی کلش آو کلنز ارائه شده است و با داشتن المان‌های رقابتی هیجان‌انگیز و البته گسترده می‌تواند در گرافیکی منحصربه‌فرد و عالی، علاقه‌مندان به تام سخنگو را این‌بار در محیط متفاوتی سرگرم کند. با این بازی همراه شوید و با کاراکترهای دوست‌داشتنی بازی، رقابتی آنلاین و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.

وظیفه شما در این بازی اندروید، ساختن یک کمپ اساسی از شخصیت‌های دوست‌داشتنی دنیای تام سخنگو و راه‌اندازی تیم‌های حمله و دفاع قوی است؛ تا جایی که بتوانید از کمپ خود در برابر مهاجمین دفاع کنید و حملات گسترده و خوبی را برای کسب پول و امتیاز داشته باشید. همانطور که گفته شد، وظیفه شما در این بازی مشابه با بازی کلش آو کلنز است و به همان صورت باید نیروهای خود را از بین شخصیت‌هایی که به شما داده می‌شود بسازید و با لول آپ شدن، هم این شخصیت‌ها را گسترده‌تر و متنوع‌تر کنید و هم این‌که سازه‌ها و ساختمان‌های منحصربه‌فرد تازه‌تری را برای کمپ خود خریداری کنید.

کمپ اصلی در این بازی موسوم است به خانه درختی که اصلی‌ترین سازه شما است و تام سخنگو در آنجا سکونت دارد. نیروهای شما در بازی دارای قدرت‌های منحصربه‌فردی هستند و از گربه‌های تیرانداز گرفته تا گربه‌هایی با قابلیت‌های دیگر همگی جزوی از جذابیت‌های بازی به شمار می‌روند. شما در گیم‌پلی بازی باید زمانی که حمله می‌کنید، نیروهای خود را با استراتژی مناسب خودشان در زمین دشمن، خالی و با ابزارهای متنوعی نظیر آتش‌های دودزا و غیره برایشان مسیرهایی را تعیین کنید تا بتوانند نابودی کمپ دشمن را شروع کنند.

(۲۰۸)


208
بازدیدها