معرفی بازی موبایل سبک آرکید “چوپ ایت” | فیلم

بازی موبایل Chop It ساخته BYV اثر جذابی در سبک آرکید است که با داشتن یک گیم پلی ساده بازیکن را سرگرم می‌کند و به صورت مبتکرانه‌ای اعتیادآور ظاهر می‌شود. گرافیک عالی و داشتن ریتم بسیار عالی در بازی از مهم‌ترین مشخصه‌هایی است که باعث شده است بازی در وجهه‌های مختلف سرگرم‌کننده ظاهر شود.

گیم‌پلی این بازی اندروید بدین صورت است که شما با توجه به بخش‌های مختلفی که در آن حضور دارید باید با لمس کردن صفحه نمایش گوشی به صورت ریتم‌وار ضرباتی را وارد کنید. در اولین بخش از بازی باید با تبر خود، کُنده‌های درخت را خرد و امتیازات خود را بیشتر کنید.

این خرد کردن کنده‌ها باید به شکلی باشد که حتی یک کنده را از دست ندهید و همواره در زمان مناسب خودش ضربه درست را به کنده‌ها وارد کنید؛ اگر تعلل کرده یا زودتر ضربه را وارد کنید، خواهید سوخت و باید از اول کار را شروع کنید.

در حین خرد کردن کنده‌ها، تله‌های انفجاری نیز سر راه شما ظاهر می‌شود که نباید به آنها ضربه‌ای وارد کنید؛ در غیر این صورت خواهید سوخت. با پیش‌روی در بازی و سرعت گرفتن ریتم، باید تمرکز لازم را داشته باشید و با سرعت هرچه تمام‌تر به خرد کردن کنده‌ها بپردازید که انصافا چالش هیجان‌انگیزی از آب درآمده است.

(۳۶)


36
بازدیدها