معرفی بازی موبایل جزیره بقا ؛ ایوُِلو پُرو | فیلم

بازی موبایل Survival Island بازی ماجراجوی و جالبی از استودیو Pride games است که برای علاقه‌مندان سبک بقا خبر بسیار خوبی محسوب می‌شود. این بازی المان‌های بسیار هیجان انگیز و البته پرتعدادی را فراهم کرده است تا بازیکنان در پلتفرم موبایل، اثر قابل توجه و متفاوتی را تجربه کنند. اثری که به حق لایق تحسین است.

گیم پلی این بازی اندروید به صورت اول شخص دنبال می‌شود و شما باید شخصیت بازی را که در یک جزیره دورافتاده و در محل زندگی دایناسورها اسیر شده است را به‌دست گرفته و از طبیعت و منابعی که دارد کمک بگیرد تا بتواند زندگی کرده و از مرگ دوری کنید. این گیم‌پلی، بسیار روان دنبال می‌شود و شما با هدایت این شخصیت به سمت چپ و راست و با دویدن و پریدن می‌توانید حرکت خود را پی بگیرید. این حرکت به خوبی حس و حال مخوف نابودی و بقا را در محیط بازی می‌رساند و سازندگان موفق شده‌اند تا پرستیژ خاص حرکتی را دقیقا متناسب با روح بازی القا نمایند. شما از المان‌های محیطی استفاده می‌کنید و با حرکت در محیط گسترده بازی، به دنبال منابعی خواهید بود تا بتوانید خودتان را نجات دهید.

بازی Survival Island: Evolve Pro به‌خوبی علاقه‌مندان سبک زندگی و بقا را راضی می‌کند و با المان‌های متنوع و جذابی که دارد، می‌تواند برای روزهای طولانی چالش برانگیز و جذاب تلقی شود. قطعا تجربه چنین ماجراجویی‌هایی برای پلتفرم موبایل هیجان چندین برابری دارد و شما می‌توانید حس و حال متفاوت تری را تجربه کنید. می‌توانید این بازی را از پلی استور برای سیستم عامل اندروید دریافت نمایید.

(۱۰۲)


102
بازدیدها