معرفی بازی موبایل قهرمانان واندربال| فیلم

بازی اندروید Wonderball Heroes یک بازی پازلی استاندارد است. این بازی در محیط و فضایی شبیه به سرزمین عجایب قرار دارد که با پیشروی مراحل با هرکدام از شخصیت‌های سرزمین عجایب روبرو خواهیم شد. این شخصیت‌ها هرکدام دارای قدرت خاصی هستند که در پیشبرد مراحل به کمک بازیکن می‌آیند. روند گیم‌پلی بازی Wonderball Heroes بدین‌گونه است که در هر مرحله تعدادی الماس دایره‌ای شکل سفید و قرمز وجود دارد؛ بازیکن باید با شلیک توپ‌هایی که در بالای صفحه قرار دارد، الماس‌های قرمز رنگ را از صفحه حذف کند و مرحله را به پایان برساند. لازم به ذکر است، تعداد توپ‌های هر مرحله محدود است که با تمام شدن توپ‌ها یک جان از بازیکن کم خواهد شد.

پس از اینکه الماس‌های قرمز حذف شدند، تمام توپ‌های باقی‌مانده به سمت سبدهای دارای امتیازات مختلف در پایین صفحه شلیک می‌شود که باعث افزایش امتیاز مرحله و امتیاز نهایی بازیکن در آن مرحله خواهد شد. بازیکن می‌تواند امتیازات خود را از طریق شبکه اجتماعی فیسبوک برای دوستان خود به اشتراک بگذارد و در جدول Leaderboards قرار بگیرد. در بازی Wonderball Heroes تعدادی بوستر (Booster) تعبیه شده است که می‌توان از آنها در پیشبرد راحت‌تر مراحل استفاده کرد.

گرافیک بازی آیفون Wonderball Heroes به صورت انیمیشنی طراحی شده است که طراحان، فضایی فانتزی و تخیلی را در بازی ایجاد کرده‌اند. موسیقی بازی بسیار زیبا و دلنشین است که لذت انجام بازی را دو چندان می‌کند. صداگذاری بازی به خصوص زمان حذف شدن الماس‌ها بسیار خوب کار شده است. همچنین، بازی موبایل Wonderball Heroes از سیستم خرید درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌کند و بازیکن می‌تواند با پول واقعی جان اضافه یا بوسترهای مختلفی را خریداری کند.

(۲۵)


25
بازدیدها