معرفی بازی اکشن “سربازان” | فیلم

بازی موبایل Deadheads به‌خوبی می‌تواند در قالب تیراندازی اول شخص، کلاس جدیدی از بازی‌های اکشن را به پلتفرم موبایل آورد. استودیو Cmune در این زمینه به‌خوبی توانسته است برای علاقه‌مندان به این آثار، بازی‌ اکشن فضایی واقع گرایانه‌ای را خلق و چالش‌های اعتیادآوری را در آن ایجاد کند.

اولین فاکتوری که با اجرای بازی جلب توجه می‌کند، گرافیک چشم‌نواز و واقع گرایانه آن است که می‌تواند روح واقعی مبارزات اکشن را القا کند و به خوبی محیط‌های جذابی را ارائه کند. این صحنه‌ها با گیم‌پلی عالی بازی همراه می‌شود و پلیر حس یک بازی اکشن تمام محور روی کامپیوتر شخصی و یا کنسول را احساس می‌کند. شاید این تعریف‌ها در ابتدا برای شما اغراقانه به نظر بیاید، اما تنها با یک‌بار انجام بازی متوجه می‌شوید که تجربه این اثر متفاوت از آن چیزی است که در ذهن خود داشته‌اید.

بازی به صورت آنلاین جریان دارد و شما با دیگر بازیکنان یک کلن تشکیل می‌دهید و در تورنمنت‌های جذاب و هیجان انگیز شرکت می‌کنید. بخش اصلی بازی را کارت‌ها تشکیل می‌دهند و پلیر باید بتواند در طول بازی کارت‌های مختلف را جهت دریافت اسکین کسب کند و بتواند از دیگر اتحادهای موجود در بازی هم استفاده نماید.

بازی موبایل Deadheads به خوبی ثابت می‌کند که یک بازی اکشن تمام عیار می‌تواند به زیباترین شکل ممکن روی پلتفرم موبایل پیاده سازی شود و حس و حال واقعی را به بازیکن القا کند

(۸۰)