معرفی بازی موبایل آفرود ۲ | فیلم

نسخه اول این بازی با نام Truck Driver 3D: Offroad یکی از موفق‌ترین بازی‌های موبایل است که توسط بیش از ۳۰ میلیون کاربر دانلود و تجربه شده است. نسخه دوم نیز همانند نسخه اول از جذابیت‌های بالایی برخوردار بوده و بازیکنان را در جریان یک ماجراجویی عظیم، به چالش می‌کشد.

با شروع بازی اندروید Truck Evolution: Offroad 2، با یک موسیقی هیجان‌انگیز و آدرنالین‌دار مواجه خواهید شد و سپس حالت‌های بازی را مشاهده می‌کنید. بازی موبایل Truck Evolution: Offroad 2 دارای حالت‌هایی نظیر Career، حالت تمرینی، مسابقات زمانی و بخش چندنفره است. حالت Career یا بخش تک‌نفره بازی شامل مراحل متعددی است که در جریان آن‌ها باید اتومبیل خود را از نقطه مبدا به نقطه مقصد برسانید.

جاده‌ای که برای شما تعبیه شده، همگی محیط‌های Offroad و پر پیج و خم است. نکته‌ای که باعث به‌وجود آمدن چالش در بازی شده، محموله‌ای است که در پشت اتومبیل شما قرار دارند. اگر اتومبیل شما یک اتومبیل معمولی است، یک باربند را در پشت اتومبیل مشاهده می‌کنید که تعدادی بشکه و لاستیک داخل آن قرار گرفته و باید این محموله‌ها را به نقطه پایانی بازی برسانید. نکته بازی آیفون Truck Evolution: Offroad 2 دقیقا همین محموله‌ای است که دارید زیرا اگر در طول مسیر واژگون شود، بازنده خواهید بود و اگر کامل به مقصد نرسد، امتیاز از دست می‌دهید.

(۲۰۹)