معرفی بازی موبایل مسابقات قهرمانی والیبال | فیلم

Volleyball Championship در واقع بازی رسمی مسابقات والیبال قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۷ به شمار می‌رود و در آن، ۱۶ تیم اروپایی حاضر در این مسابقات قابل انتخاب هستند. راستش را بخواهید، اولین باری که بازی را شروع می‌کنید ممکن است کمی به دلیل کنترل‌های ظاهرا پیچیده بازی با آن به مشکل بخورید و حتی بی‌خیال تجربه بازی شوید!

ولی خب واقعیت این است که شاید سازندگان نتوانسته باشند در توضیحات آموزشی آنطور که باید کنترل‌های بازی را ساده شرح دهند، ولی در عمل بازی کنترل‌های خیلی پیچیده‌ای ندارد و کافی است فقط یک ست آن را تجربه کنید تا با روند بازی و نحوه انجام حرکات مختلف آشنا شوید.

سازندگان بازی Volleyball Championship در آن از دوربینی بالا به پایین استفاده کرده‌اند که تصمیم خوبی به شمار می‌رود و باعث شده که بتوانید دید کاملی به زمین والیبال داشته باشید. حرکت بازیکنان در طول بازی و در زمین، به صورت خودکار صورت می‌گیرد و وظیفه شما، فقط دادن دستور‌العمل‌های مختلف در زمان درست است.

برای مثال، فرض کنید که رقیب ضربه سرویس را می‌زند و توپ به سمت زمین شما حرکت می‌کند. در این حالت بازیکن شما به صورت خودکار به محل فرود توپ خواهد رفت و شما فقط باید زمانی صفحه را لمس کنید که دایره پیرامون بازیکن‌تان، در کوچک‌ترین اندازه ممکن باشد و از طرف دیگر، باید نقطه‌ای از زمین خودتان را انتخاب کنید که می‌خواهید بازیکنان دریافت‌کننده، توپ را به آن سمت ارسال کند. به بیان ساده‌تر، هدف شما در چنین مواقعی فقط لمس قسمتی است که می‌خواهید توپ به آن سمت برود و البته این کار را باید زمانی انجام دهید که دایره پیرامون بازیکن‌تان در کوچک‌ترین حالت ممکن باشد تا درصد خطای محل فرود توپ کم‌تر شود.

(۱۱۵)