معرفی بازی موبایل مبارزهای توانا | فیلم

در جریان بازی اندروید و آیفون Mighty Battles شما یک سری کارت از جنگجوهای مختلفی دارید که از طریق آن‌ها باید میز کارت خود را چیده و وارد بازی شوید. نحوه بازی کردن هم بدین شکل است که هر تیم، یک پایگاه دارد که پایگاه‌اش مجهز به یک سلاح جنگی است و از طریق آن به پایگاه حریف شلیک می‌کنید. شلیک توسط پایگاه شما به صورت خودکار انجام می‌شود اما می‌توانید هدف را خودتان انتخاب کنید (البته در حالت پیش فرض این مورد نیز به صورت اتوماتیک توسط بازی انجام می‌شود) حال میز کارت شما که شامل سربازها و سلاح‌های جنگی مختلف نظیر تانک و هلیکوپتر یا بمب‌انداز است، همچنین شامل یک سری انرژی می‌شود که این انرژی لازمه‌ی استفاده از کارت‌ها است.

زمانی که انرژی هر کارت به میزان مورد نظر رسید، می‌توانید از آن استفاده کنید. حال مهم‌ترین نکته در بازی این است که میز کارت خود را به شکلی دسته بندی کنید که کارت‌هایی با انرژی‌های مختلفی در آن قرار داشته باشد. برای مثال اگر تمامی کارت‌ها را کارت‌های قوی با انرژی بالا انتخاب کنید، قطعا در ابتدای بازی دچار مشکل خواهید شد و اگر برعکس عمل کنید، در اواخر بازی و زمانی که حریف شما از کارت‌های اصلی خود استفاده می‌کند، قطعا بازنده میدان خواهید بود.

در آخر بازی اندروید و آیفون Mighty Battles تجربه‌ای متفاوت و سرگرم کننده از بازی‌های رقابتی است که در جریان آن می‌توانید کلن‌ دلخواه خود را راه اندازی کرده یا وارد کلن‌های دیگر شوید و با سایر بازیکن جهان، رقابت کنید.

(۲۰)


20
بازدیدها