معرفی بازی موبایل وایکینگ ها؛ جنگ قبایل | فیلم

بازی موبایل Vikings: War of Clans از داستان خاصی برخوردار نیست و صرفا در آن باید به ساخت‌وساز پایگاه خود بپردازید و پس از گذشت مدت زمان مورد نظر، به پایگاه‌های سایر بازیکنان سراسر جهان حمله کنید و پیروز شوید.

همانند سایر بازی‌های مشابه، با شروع بازی اندروید و آیفون Vikings: War of Clans، نحوه بازی کردن و ساخت‌وساز بازی به شما آموزش داده می‌شود؛ اینکه چطور بخش‌های پایگاه خود نظیر سربازخانه یا معدن و سایر موارد را ارتقا دهید و بسازید که بتوانید به‌راحتی منابع خود را تامین کنید. رفته رفته و پس از بخش آموزشی، دیگر خودتان به حدی رسیده‌اید که بتوانید کارهای مربوطه را انجام داده یا بخش‌های بیشتری را در پایگاه خود قرار بدهید. با این حال بازی دارای یک قسمت به نام Missions است که در جریان آن خود بازی به صورت خودکار به شما می‌گوید که چه کارهایی انجام دهید و شما تنها لازم است گزینه‌های مورد نظر برای انجام این کار را فشار دهید.

قطعا در بازی‌های استراتژی ساخت‌وساز و ارتقای بخش‌های مختلف، مهم‌ترین فاکتوری است که باید آن را در نظر بگیرید و بازی Vikings: War of Clans هم از این قاعده مستثنا نیست. در دنیای بازی بخشی وجود دارد که از طریق آن می‌توانید مواردی نظیر دانش، قدرت قهرمان پایگاه و موارد دیگری را تا چندین سطح ارتقا دهید. با ارتقای این موارد در اصل قدرت خود را افزایش داده‌اید و اهمیت ارتقای سایر بخش‌های پایگاه نظیر زمین کشاورزی این است که اگر آپدیت نباشند، نمی‌توانید سایر قسمت‌های پایگاه را ارتقا دهید.

(۱۰۷)