معرفی بازی موبایل » استک» | فیلم

بازی بسیار ساده و فوق‌العاده‌ Stack  توسط کمپانی Ketchapp برای پلتفرم‌های اندروید و iOS ارایه شده‌است. این بازی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد و تنها برای حذف تبلیغات درون‌ برنامه از کاربران میزان کمی پول دریافت می‌شود که البته این امکان اختیاری است و در روند بازی هیچ مزاحمتی ایجاد نمی‌‌کند.

در این بازی شما باید در یک فضای سه‌بعدی بلوک‌های مربعی شکل از اجسام را که به طور مداوم در جهتی در حال حرکت هستند برروی هم قرار دهید به طوریکه این بلوک‌ها دقیقا برروی یکدیگر قرار بگیرند. برای اینکه بتوانید به خوبی این کار را انجام بدهید باید با آهنگ زمانی خاص و یکسانی برروی صفحه ضربه بزنید. وقتی برروی صفحه ضربه می‌زنید بلوک درحال حرکت در مکان خود ثابت می‌شود و قسمتی از بلوک که با بلوک پایینی هم‌پوشانی ندارد از بین می‌رود.

قاعدتا هر چقدر که با دقت بیشتری بلوک‌ها را برروی هم بچینید در ادامه‌ی بازی نیز راحت‌تر روند را ادامه می‌دهید.

بازی نیاز به فضای گرافیکی سنگینی ندارد و شما را فقط و فقط درگیر گیم‌پلی می‌کند. هنگامی که بلوک یا صفحه‌ای را به طور صحیح و دقیق برروی صفحه‌ی پایینی قرار می‌دهید صدای خاصی پخش می‌شود ولی هنگامی که حرکت اشتباه انجام می‌دهید به این معنی که زودتر از موعد یا دیرتر از موعد برروی صفحه ضربه می‌زنید، صدایی شبیه به خرد شدن کنده‌ی چوب پخش می‌شود.

برای بهتر نتیجه گرفتن توصیه‌ی ما به شما این است که سعی کنید با ریتم خاصی برروی صفحه ضربه بزنید و در ضمن نیازی به عجله کردن نیست، صفحات به طور مداوم در حال رفت و برگشت هستند و اگر اشتباهی مرتکب شده‌اید و حرکت قبلی را اشتباه انجام داده‌اید نیازی نیست با سرعت بخشیدن به ضربات خود جبران کنید بازی شما را بر اساس زمان ایجاد برج نمی‌سنجد بلکه با تعداد صفحاتی که برروی هم قرار می‌دهید شما را می سنجد.

منبع : زومجی

(۸۶)