معرفی بازی جدید مگا من ۱۱ در سال ۲۰۱۸ | فیلم

هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با این بازی منتشر نشده است اما به نظر می رسد که پلتفرم های مقصد مگا من ۱۱، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی خواهند بود. بازی در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر خواهد شد و تمامی المان های معروف سری مگا من که باعث مجبوبیت این فرانچایز در دهه های گذشته شده بودند، در این نسخه نیز حضور خواهند داشت.

این بازی در سبک اکشن – پلتفرمر دو بعدی دسته بندی شده و به نظر می رسد که سازندگان این فرانچایز در کپکام، ساخت این قسمت جدید را بیشتر از یک نسخه بازآفرینی برای مجموعه مگا من دانسته و برنامه های ویژه ای برای آن دارد.

بر اساس همین اخبار، چندی پیش کپکام درخواست استخدام طراحی دو بعدی را در فضای مجازی منتشر کرده بود تا در مورد طراحی کاراکترهای سری مگا من، تجدید نظری کلی انجام دهد.

اساس این بازی بر اساس استانداردهای نسخه های پیشین مجموعه مگا من بوده و به نظر می رسد که سازندگان آن سعی کرده اند تا جایی که ممکن است، حال هوای دهه هشتاد و نود میلادی که دوران این مجموعه محسوب می شد را در نسخه جدید نیز تداعی کنند.

با توجه به این نکته کپکام اطلاعات مشخصی را از این بازی منتشر نکرده، به نظر می رسد که با تاریخ انتشار این اثر هنوز فاصله زیادی داریم. لازم به ذکر است که پیش از انتشار نسخه یازدهم مگامن، نسخه های Mega Man Legacy Collection و Legacy Collection 2 این سری برای کنسول جدید نینتندو یعنی سوییچ در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر خواهند شد.

(۵۶)