معرفی بازی ماجراجویی موبایل «یک پسر و حباب او» | فیلم

بازی اندروید و آیفون A Boy and His Blob سرگذشت پسری است که نیمه شب از صدای انفجاری که رخ داده بلند شده و به دنبال سرمنشا این صدا می‌رود. داستان از جایی شروع می‌شود که پسرک قصه در میانه راه با موجودی عجیب آشنا می‌شود؛ موجودی که کمک حال شما است و حکم یک یار کمکی در طول مراحل را ایفا می‌کند.

از حیث گیم‌پلی همانطور که گفته شد با یک اثر پلتفرمر ماجراجویی همراه هستیم. در خانه‌ی پسرک داستان، نقشه‌ی کامل بازی را مشاهده خواهید کرد که می‌بایست در جریان مراحل متفاوتی، تمامی محیط‌های در نظر گرفته‌شده را آزاد کنید و دانه‌های بازی را به دست بیاورید.

نکته‌ی جالب گیم‌پلی بازی این است که با کمک موجود قطره‌ای-شکل خود می‌توانید کارهای مختلفی انجام دهید. برای مثال اگر می‌خواهید به ارتفاعات بروید، می‌توانید وی را از طریقه دانه‌ مورد نظر، به یک سطح فنری تبدیل کنید تا بتوانید ارتفاع زیادی را بپرید یا اینکه اگر قصد دارید به محیط زیر پای خود بروید، تنها کافی است دانه مورد نظر را روی زمین بیندازید تا این موجود عجیب و غریب بازی آن را بخورد و شبیه به یک حفره شود و شما از داخل آن عبور کنید. حال دنیای بازی پر شده از موارد این‌چنینی که حرکات ترکیبی مختلفی را شامل شده و لذت بازی کردن را دو چندان کرده است.

در بازی A Boy and His Blob به خوبی شاهد کارهای تیمی و دونفره هستیم که بازی را جذاب‌تر کرده است

(۲۱)