معرفی بازی موبایل اسکای هیل | فیلم

بازی اندروید و بازی آیفون Skyhill، ساخته‌ی استودیو ماندراگورا (Mandragora)، یک اثر Roguelike است که در آن صاحب هتل از پنت‌هاوس خود در طبقه‌ی صدم، باید برای عبور از طبقات زیرین مملو از موجودات جهش‌یافته به‌جهت فرار و کمک به دیگر بازماندگان وارد عمل شود. بازی Skyhill یک اثر استراتژیک تلاش برای بقا (سوروایول یا Survival) با المان‌های نقش‌آفرینی است و طی پیشروی و پائین آمدن در هرکدام از طبقات هتل، شاهد رویارویی با انواع و اقسام موجودات خونخوار جهش‌یافته خواهید بود.

در هر طبقه دو اتقا مجزا وجود دارند که شما می‌توانید آنها را جست‌وجو کنید، البته با وجود موجودات مختلف باید به‌سرعت بین مکانیزم‌های تلاش برای بقا و کاوش در محیط تعادل مناسبی ایجاد کنید. با لمس هر اتاق می‌توانید به درون آن رفته و شانس خود را جهت پیدا کردن مواد غذایی و … امتحان کنید، البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که ممکن است چیزی عاید شما نشود و یا از آن بدتر در اتاق مورد نظر یکی از موجودات خطرناک برای شما کمین کرده باشد.

از آنجایی که طی پیشروی در بازی به غذا و بسته‌های سلامتی متعددی نیاز خواهید داشت، Skyhill به صورت مداوم شما را تحت فشار و انتخاب در شرایط دشوار قرار می‌دهد. اکثر دشمنانی که در طول مسیر پیشرفت در بازی با آنها روبه‌رو خواهید شد، در سمت راه‌پله‌ها قرار دارند و شما برای عبور از طبقه و استیج مورد نظر چاره‌ای جز مقابله و نابود کردن آنها را نخواهید داشت. موجودات دیگر در اتاق‌های مذکور می‌توانند به‌حال خود رها شوند اما مقابله با آنها علاوه بر اینکه میزان نرخ تجربه (XP) شما را افزایش خواهد داد فرصت مناسبی نیز جهت پیدا کردن منابع حیاتی و حتی کمک به دیگر بازماندگان را برای شما فرآهم خواهد کرد. بازی Skyhill از یک سیستم کرفتینگ جامع برای ترکیب متریال‌های متفاوت به‌جهت خلق سلاح‌های قدرتمند‌تر و آیتم‌های کارآمد مختلف نیز بهره می‌برد.

(۱۳۷)


137
بازدیدها