معرفی بازی موبایل نئون کروم | فیلم

در بازی Neon Chrome بازیکن‌ها به‌سرعت با اتمسفر و فضای حاکم بر آن ارتباط برقرار کرده و از طریق شلیک‌های پیاپی، نابودسازی دشمنان و همچنین محیط‌های قابل تخریب، راه خود را برای رسیدن به مراحل و استیج‌های بعدی باز خواهند کرد.

در نقطه آغازین شروع بازی، شما باید مابین ۳ گزینه‌ی در نظر گرفته شده برای خلق تصادفی کاراکتر اصلی بازی، یکی را انتخاب کنند؛ هرکدام از کاراکترهای مورد نظر کلاس‌های منحصربه‌فردی مانند سرباز، هکر، تکنسین و غیره را همراه با توانائی‌های خاص مربوط به هرکدام، شامل می‌شوند.

مشاهده قابلیت‌های مشخص مربوط به هریک از کاراکترها و کلاس‌های مربوطه با توجه به استایل بازیکن در نحوه‌ی پیشروی طی مراحل بازی Neon Chrome، یکی از نکات کلیدی آن محسوب می‌شود، اما تجربه کلاس‌های دیگر با در نظر گرفتن ارائه‌‌ی موارد و ویژگی‌های جدید، می‌تواند ارزش تکرار فوق‌العاده بالایی به گیم‌پلی بازی بخشد.

 

علاوه بر موارد اشاره شده، گاهی اوقات شما در طول بازی برای تعامل با بخش‌‌های مختلف در محیط به کلاس‌های متنوعی نیاز خواهید داشت، به‌عنوان مثال کلاس هکر به شما اجازه می‌دهد کامپیوتر‌ها و سیستم‌های الکترونیکی را برای استفاده از قابلیت‌های مختلف آنها هک کنید.

پس از آنکه کاراکتر مورد نظر خود را انتخاب کردید، باید از طریق پیشروی در طول ۳۱ مرحله و درجهانی مملو از خشونت و تباهی، سیستم نظارتی حاکم بر آن دولت را ازبین ببرید. درست مانند دنیای ماتریکس، زمانی که در طول این راه کشته شوید، ارتباط شما با جهان مورد نظر قطع شده، در اتاق اصلی و متصل به دستگاه باید نسبت به انجام ماموریت فعلی در راند بعد اقدام کنید.

از آنجایی که بازی موبایل Neon Chrome از مکانیزم‌های Rouglike استفاده می‌کند، هربار که مرحله مورد ننظر را اجرا کنید تجربه ارائه شده در آن با توجه چیدمان تصادفی محیط، نوع و نحوه‌ی قرارگیری دشمنان، کاملا متفاوت و جدید خواهد بود؛ این مورد، هسته‌ی اصلی ارزش تکرار فوق‌العاده بالا و تقریبا بی‌نهایت در بازی Neon Chrome طلقی می‌شود.

(۱۱۴)