معرفی بازی موبایل پازل فایتر | فیلم

با اجرای بازی اندروید و آیفون Puzzle Fighter وارد بخش راهنمای بازی خواهید شد؛ جایی که باید پنج مسابقه تمرینی را انجام دهید تا در جریان آن با سیستم بازی آشنایی پیدا کنید. با اینکه در ابتدای متن گفته شد بازی Puzzle Fighter حال و هوای بازی‌‌ Tetris را دارد، ولی با شکل و شمایل جدیدتری شاهد آن هستیم و سازنده نوآوری خوبی انجام داده است. دنیای بازی Puzzle Fighter دارای شخصیت‌های بازی Marvel vs. Capcom: Infinite اما در ابعادی وسیع‌تر است؛ یعنی در اینجا شاهد شخصیت‌هایی دوست‌داشتنی نظیر هوندا نیز هستیم.

هر شخصیت کارت مخصوص به خود را دارد که باید آن را خریداری کنید یا در طول بازی به صورت اتفاقی از طریق جعبه‌های بازی آن‌ها را به دست بیاورید. از طرفی قابلیت‌های شخصیت‌ها نیز کارت‌های مخصوص به خود را دارند. اما مهم‌ترین موردی که در جریان بخش تمرینی آن را یاد می‌گیرید، این است که هر شخصیت، رنگ مخصوص به خود را دارد. نوع چیدن خانه‌ها در طول بازی به شکلی است که هر خانه، رنگ مخصوص به خود را دارد و اگر در طول بازی کردن، رنگ مخصوص شخصیت‌ خود را کنار یکدیگر بچینید و آن‌ها را منفجر کنید، ضربه سنگین‌تری را به حریف وارد خواهید کرد.

از نظر محتویات، بازی Puzzle Fighter یک بازی تماما آنلاین است که در بخش چندنفره آن، می‌توانید در حالت‌های مختلفی با بازیکنان سایر جهان به رقابت بپردازید و سعی کنید با شخصیتی وارد بخش آنلاین شوید که کاملا لول آپ بوده و اکثر قابلیت‌های او را آزاد کرده باشید؛ زیرا به واسطه پرداخت‌های درون برنامه‌ای به‌راحتی می‌توانید شخصیت‌های بازی را آزاد یا آن‌ها را لول‌آپ کنید.

(۱۰۱)