معرفی بازی موبایل دیسجوینت | فیلم

بازی موبایل Disjoint به واسطه مراحل متنوع و متعدد خود، داستانی زیبا و ماجراجویانه را به تصویر می‌کشد.

بازی موبایل Disjoint جزو آن دسته از بازی‌های موبایل است که اگر پای آن نشستید، به هیچ‌وجه گذر زمان را حس نخواهید کرد و به‌خوبی دنیایی چالش‌برانگیز را برای شما روایت می‌کند؛ دنیایی که ترکیب شده با یک داستان جالب و بسیار ساده که در پلتفرم موبایل کمتر شاهد بازی‌های معمایی با چنین قالب داستانی هستیم. بازی اندروید و آیفون Disjoint روایت‌گر خوکی است که با همسر خود در یک کشتی زندگی می‌کند.

این کشتی بر اثر طوفان از بین می‌رود و زمانی که خوک داستان، خود را در ساحلی ناآشنا پیدا می‌کند، متوجه گم شدن همسرش می‌شود و حال قصد دارد او را پیدا کند. در این میان مردی ناشناس که متوجه این قضیه شده است، به کمک خوک می‌آید و ماجراجویی آن‌ها شروع می‌شود. حال بازی دارای چپترهای مختلفی است که هر چپتر شامل مراحلی است که باید آن‌ها را پشت سر بگذارید. در جریان هر فصل، شما با شخصی در این ساحل و جزیره مرموز آشنا می‌شوید و از وی در مورد همسر خوک سوال می‌کنید. شخص مورد نظر برای اینکه به شما جواب بدهد، مراحل هر چپتر را در اختیارتان قرار می‌دهد که در واقع معماهایی هستند که باید آن‌ها را حل کنید.

 

در کنار تنوع و متعدد بودن مراحل بازی Disjoint می‌توان به محیط‌های بازی نیز اشاره کرد. چپترها تنها شامل شخصیت‌هایی در جزیره و ساحل بازی نمی‌شوند؛ بلکه وارد محیط‌های جنگی و کوهستانی نیز می‌شوید که تنوع خاصی به بازی بخشیده است.

(۵۰)


50
بازدیدها