معرفی بازی موبایل نینجا راش | فیلم

بازی موبایل Ninja Rush با بردن شما به یک فضای دو بعدی، شما را وادار می‌کند تا جایی که ممکن است بدوید. بازی داستان خاصی برای روایت ندارد، اما در رابطه با یک نینجای تنها است که در فضای کاغذی بازی می‌دود، می‌پرد‌، تیر پرت می‌‌کند و گاهی به یک سلاح کشتار جمعی تبدیل می‌شود.

پیش از هر چیز باید بدانید که بازی Ninja Rush قرار نیست شما را به واسطه‌ی جزییات خیره‌کننده یا گیم‌پلی خفنش حیرت زده کند. در نتیجه باید سطح انتظارات‌تان را از بازی پایین نگه دارید. بازی در یک دنیای کاغذی دوبعدی اتفاق می‌افتد، جایی که یک نینجا بدون هدف مشخصی قرار است به سمت دشمنان حرکت کند و یکی یکی آن‌ها را از پیش رو بردارد. نینجا در این مسیر می‌تواند با بر داشتن قلب‌هایی که در مسیر هستند، برای خودش یک جان اضافی جفت و جور کند، یا اینکه با برداشتن سه تیغه، به یک سلاح کشنده تبدیل شود و بزند دخل همه را بیاورد. در این مسیر همچنین پستی و بلندی‌هایی وجود دارد که باید از آن‌ها عبور کرد.

سخت‌ترین قسمت این پستی و بلندی‌‌ها، یک سری وسیله‌ی شبیه به جا لباسی هستند که باید با زنجیر به آن‌ها آویزان شوید، این قسمت از بازی به لطف گیم‌پلی‌اش بدون شک به سخت‌ترین تجربه‌تان از بازی تبدیل خواهد شد. در بازی همچنین بخشی به نام اچیومنت وجود دارد که مانند بخش تروفی‌های بازی‌های مطرح است که برای کسب آن‌ها باید با چالش‌های مختلف روبرو شوید.

(۱۶۷)


167
بازدیدها