معرفی بازی تنیس برای موبایل | فیلم

بازی‌های موبایل در سبک ورزشی، همیشه قادر هستند بازیکنان را برای مدت زمان طولانی سرگرم کنند. بازی موبایل Ultimate Tennis نیز از این قاعده جدا نیست. شما در این بازی کار خود را به عنوان یکی از اعضای یک تیم تنیس آغاز می‌کنید.

در این بازی قرار است با شرکت در مسابقات مختلف، پیشرفت کنید و قهرمان شوید. البته، رسیدن به قهرمانی در بازی به همین سادگی‌ها هم نخواهد بود؛ چرا که در ابتدا شما به عنوان یک تنیسور تازه‌کار، کار خود را در بازی آغاز می‌کنید و به کمک راهنمایی‌هایی که بازی در اختیارتان می‌گذارد و البته با تمریناتی که در نظر گرفته شده روز به روز پیشرفت می‌کنید و بهتر می‌شوید.

شما با پیشرفت در بازی رفته رفته به امکانات بیشتری دست پیدا خواهید کرد. برای نمونه شما قادر خواهید بود هر یک از اعضای تیم را با آیتم‌های مختلف شخصی سازی کنید. همانطور که گفتم شما در این بازی به عنوان یکی از اعضای یک تیم حضور خواهید داشت، البته شما می‌توانید با هر کدام از اعضای تیم که می‌خواهید در مسابقات حضور پیدا کنید. هرچه مسابقات بیشتری پشت‌سر بگذارید، اعضای تیم‌تان بیشتر خواهند شد.

البته، باید توجه داشته باشید که هر کدام از اعضای تیم برای این که بتوانند حرکات مختلف تنیس را در زمین اجرا کنند، باید تمرینات جداگانه‌ای را برای فراگیری این فنون تجربه کنند. با این قابلیت شما بیش از پیش درگیر بازی خواهید شد و همچنین تمرکزتان فقط به یک بازیکن معطوف نخواهد بود.

(۳۳۹)