معرفی بازی هیجان‌انگیز موبایل “سافاری کارت” | فیلم

بازی Safari Kart ساخته‌ی استودیو موبیتئوس (Mobiteos) یک اثر در ژانر ماشین سواری کارتینگ است که تجربه‌ای بسیار هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده را برای علاقه‌مندان به ارمغان خواهد آورد. اگر به سبک ارائه گیم‌پلی و مکانیزم‌ها در خلق یک بازی ریسنیگ کارتینگ، مانند ساخته‌هایی چون سری بازی Mario Kart و سری بازی Crash Team Racing علاقه داشته باشید بدون شک از تجربه بازی آیفون و آیپد Safari kart نهایت لذت را خواهید برد.

سری بازی‌های Mario Kart و Crash Team Racing از آن دست ساخته‌هایی هستند که اکثر قریب به اتفاق گیمر‌ها حداقل برای یک بار هم که شده آنها را در زندگی گیمری خود تجربه کرده‌اند. در حالی که پس از موفقیت کم‌نظیر بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy برای کنسول پلی استیشن ۴ همه ما به‌نوعی مشتاقانه منتظر معرفی نسخه بازسازی‌شده از سری بازی فوق‌العاده Crash Team Racing نیز هستیم، اما شما با داشتن یک کنسول نینتندو سوییچ می‌توانید نهایت لذت را از بازی Mario Kart 8 Deluxe ببرید.

در بخش گیم‌پلی، بازی موبایل Safari Kart شامل دو حالت با نام‌های Cup Race و Practice می‌شود. برای چیره شدن بر مکانیزم‌های تعبیه‌شده در بخش گیم‌پلی به شما پیشنهاد می‌کنم اول حتما از بخش تمرینی با Practice بازی را آغاز کنید. اما اگر با ساخته‌های نظیر بازی Mario Kart آشنایی داشته باشید تا حد بسیار زیادی با گیم‌پلی در Safari Kart آشنا خواهید بود. بازی در بخش Cup Race دارای سه درجه سختی با نام‌های Normal ،Fast و Super Fast می‌شود که البته برای دسترسی به دو گزینه فست و سوپرفست باید ابتدا بازی را یک دور در حالت نرمال به پایان برسانید.

(۱۳۰)


130
بازدیدها