معرفی بازی موبایل » هنر جاذبه » | فیلم

Art of Gravity، ساخته‌ی بازی‌ساز میچل پاولوسکی (Michal Pawlowski) یک اثر در ژانر پازل است که طی آن بازیکن با استفاده از قوانین فیزیک واقعی جاذبه، باید نسبت به نابود کردن اشکال انتزاعی متفاوت اقدام کند. اگر تجربه ارائه داده‌شده در ساخته‌هایی نظیر بازی Smash Hit برای شما جالب بوده است مطمئنا عاشق مکانیزم‌های گیم‌پلی در بازی Art of Gravity خواهید شد.

درست مانند دیگر ساخته‌های پازل، Art of Gravity نیز یک اثر مبتنی بر مراحل است و بازیکن‌ها باید نسبت به عبور موفقیت‌آمیز از مراحل فعلی جهت دسترسی به استیج‌های بعد اقدام کنند. در حالی که بازی Art of Gravity دست شما را برای انجام تمام مکانیزم‌های در نظر گرفته‌شده در بخش گیم‌پلی نمی‌بندد، اما هیچ‌گونه توضیح یا بخش راهنمایی‌کننده‌ای برای آن نیز در نظر نمی‌گیرد. از این رو شما با استفاده از تجربه خودتان باید با مکانیزم‌های گیم‌پلی و ویژگی‌های Art of Gravity آشنا شوید. این موضوع از آنجایی که شما را وادار به کشف خصوصیات مختلف در گیم‌پلی بدون هیچ‌ پیش‌زمینه‌ای می‌کند، به نظر من یکی از نقاط قوت بازی نیز شمرده می‌شود. هدف شما در طول بازی Art of Gravity بسیار واضح و روشن است: باید با استفاده از گوی‌های مشخص و قدرت جاذبه، تمامی اشکال هندسی موجود در صفحه را نابود یا متلاشی سازید. Art of Gravity در ابتدا آسان آغاز می‌شود، اما با پیشروی در طول مراحل و کشف اشیا جدید نظیر گوی‌های منعکس شونده، موانع شیشه‌ای و از این دست موارد، چالش‌های فوق‌العاده سرگرم‌کننده‌ای پیش‌ روی شما قرار خواهد داد.

بازی-گوشی-هنر-جاذبه | تگ

بازی Art of Gravity یکی از جذاب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های پازل موجود بر اساس قوانین فیزیک روی تلفن‌های هوشمند است. استفاده از ویژگی‌های بصری و صداگذاری بی‌نقص در کنار بهره‌گیری از یک‌ گیم‌پلی خوش‌ساخت و ترکیب آن با فیزیک دقیق مربوط به انفجار اجسام بر اساس قوانین جاذبه، تجربه‌ای را رقم خواهد زد که بی‌نهایت روح و روان شما را آرامش خواهد داد. می‌توانید این اثر خوش‌ساخت را از طریق فروشگاه اپ‌ استور با قیمت یک دلار برای تبلت یا تلفن‌های هوشمند مبتنی بر iOS خود خریداری کنید. لازم به ذکر است بازی Art of Gravity علاوه بر iOS از طریق شبکه استیم برای کامپیوتر نیز در دسترس قرار دارد.

(۹۱)