معرفی بازی فوق‌العاده موبایل پوش | فیلم

بازی آیفون و آیپد PUSH ساخته ماچِی تارگونی (Maciej Targoni، استودیوی خلاق و سازنده ساخته‌هایی نظیر بازی klocki و بازی Zenge)، یکی دیگر از بازی‌های فوق‌العاده در ژانر پازل است که در عین چالش‌‌برانگیز بودن، بسیار سرگرم‌کننده و آرامش‌بخش است.

بازی PUSH نیز مانند دیگر ساخته‌های استودیو ماچی تارگونی در وهله‌ی اول تمرکز اصلی خود را به ارائه‌ی یک تجربه‌ی آرامش‌بخش معطوف می‌کند. از این‌رو اگر با دیگر بازی‌های این استودیو آشنایی داشته باشید احتمالا حدس خواهید زد که در خلال روند بازی PUSH نیز خبری از امتیاز، ستاره، بخش‌های آموزشی و از این دست موارد نخواهد بود. PUSH یک تجربه مینیمالیستی مطلق است که شما را مستقیما و بدون هیچ مقدمه‌ای در مقابل پازل‌های سرگرم‌کننده قرار خواهد داد.

در بخش گیم‌پلی، PUSH نیز مانند دیگر ساخته‌های ژانر پازل و استودیو ماچی تارگونی، یک اثر مبتنی بر مراحل است و بازیکن باید استیج (پازل) فعلی را با موفقیت پشت سر بگذارد تا به مرحله و پازل بعد دسترسی پیدا کند.

هدف شما در طول روند بازی بسیار ساده و سرراست است؛ باید دکمه‌های قرار گرفته در شماتیک‌های متفاوت را به‌نحوی فشار دهید تا به توالی و دنباله‌ی درستی از فشردن همه آنها پشت سر هم دست پیدا کنید. هیچ‌گونه محدودیتی برای حرکت، زمان، امتیاز و از این دست موارد در طول مراحل PUSH برای بازیکن در نظر گرفته نخواهد شد. از این‌رو می‌توانید با خیال راحت و با تمرکز کافی برای حل کردن هرکدام از معماهای بازی هرچقدر که می‌خواهید زمان صرف کنید.

(۱۱۵)