تریلر جدید بازی دیترویت: تبدیل شدن به انسان | فیلم

طبق جدیدترین اخبار بازی پیرامون کنفرانس خبری سونی در جریان نمایشگاه Paris Games Week 2017 تریلر جدیدی از بازی Detroit: Become Human منتشر کرد که صحنه‌های سینمایی از این بازی را در کنار گیم‌پلی آن به نمایش قرار می‌دهد.

تریلر منتشر شده مردی را نشان می‌دهد که گویا پدر دخترکی است که قصد دارد به کاراکتر این بازی یعنی Kara آسیب برساند. در حین ویدیو با سیستم گیم‌پلی این بازی که در سبک داستانی طراحی شده است، بیشتر آشنا می‌شویم که در آن کاربران با تصمیمات خود روند بازی را پیش‌ می‌برند. همینطور توانستیم نگاهی به گرافیک خیره‌کننده آن نیز بیاندازیم که در موتور بازی‌سازی جدیدی در حال توسعه است. همینطور تریلر منتشر شده قصد دارد که مشکلات دنیای واقعی همچون کودک آزاری و ضرب‌‌و‌شتم را به نمایش قرار دهد.

بازی Detroid: Become Human در استودیو کوانتیک دریم در حال توسعه است و وظیفه انتشار آن را نیز سونی بر عهده گرفته است. بازی داستان سه کاراکتر مختلف را رویات می‌کند که شامل کارا، کانر و مارکوس می‌شود. گفتنی است که کاراکتر‌های این بازی در واقع ربات‌هایی هستند که در جریان بازی کاربران با آنها بیشتر آشنا می‌شوند.

(۵۴)


54
بازدیدها