معرفی بازی موبایل خشونت در خیابان | فیلم

بازی موبایل Brutal Street 2 جزو آن دسته از بازی‌های موبایلی است که به‌خوبی حال و هوای بازی‌های مبارزه‌ای خیابانی را به مخاطب القا می‌کند.

بازی‌های مبارزه‌ای همیشه از طرفداران خاصی روی پلتفرم‌های موبایل برخوردار بوده‌اند. حال اگر این بازی‌های مبارزه‌ای به صورت خیابانی یا همان شورش خودمان باشد، از جذابیت بالایی برخوردار خواهد بود و مخاطبان زیادی را می‌تواند به خود جذب کند.

بازی موبایل Brutal Street 2 دقیقا همان اثری است که این روزها جای آن روی پلتفرم موبایل خالی است تا مخاطب به واسطه مبارزه کردن در خیابان‌ها و کشتن اراذل و اوباش و باس فایت‌ها، تجربه‌ای جدید از بازی‌های مبارزه‌ای کسب کند. بازی اندروید و آیفون Brutal Street 2 صرفا از داستان خاصی بهره نمی‌برد و شما باید دو دختر مدرسه‌ای را که توسط یک گروه خلافکار دزدیده می‌شوند نجات دهید.

بازی Brutal Street 2 شما جدای از شخصیت اصلی باید سایر شخصیت‌های تیم‌تان را نیز رهبری کنید. برای مثال فرض کنید مبارزه‌‌ای را در پیش دارید که خلافکاران از طریق اسلحه به سمت شما شلیک می‌کنند.

حال باید پشتیبان تیم خود را طوری کنترل کنید که شخصیت اصلی را Heal کند و شخصیت اصلی را در دل مبارزه قرار بدهید و از طرفی تیرانداز تیم‌تان را روی تیراندازهای تیم مقابل تنظیم کنید تا سریعا آن‌ها را از پای درآورد. در این میان باید مراقب نوار سلامت سایر هم‌تیمی‌ها یا حتی پشتیبان تیم نیز باشید. شاید در مراحل اولیه ساختار بازی و مبارزات نیازمند دقت بالایی در موارد ذکر شده نباشد، ولی وقتی به مراحل آخر یا باس فایت‌ها می‌رسید، باید حسابی حواس‌تان جمع باشد؛ وگرنه در کسری از ثانیه خواهید مرد.

(۲۰)