معرفی بازی هیجان انگیز موبایل “بد لند” | فیلم

بازی اندروید و بازی آیفون Badland 2 ساخته استودیو فراگ‌مایند (Frogmind) همان دنباله‌ی فوق‌العاده‌ای است که می‌توانید برای نسخه اول انتظار داشته باشید. بازی Badland در سبک ساید-اسکرولینگ پلتفرمر، در سال ۲۰۱۳ برای اندروید و آیفون منتشر شد و توانست با ارائه‌ی یک تجربه خارق‌العاده در ژانر خود بهترین بازی سال در فروشگاه اپ استور لقب گیرد. نسخه دوم از این مجموعه دو سال بعد منتشر شد تا علاوه بر حفظ تجربه‌ی فوق‌العاده نسخه اول، با ارائه مراحل و چالش‌های جدید کیفیت استثنائی بازی را حتی وارد سطوح بالاتری کند.

badland 2 درست مانند نسخه اوریجینال، یک اثر مبتنی بر مراحل است و اگرچه بازی برای هر چپتر احساس یک مرحله غول‌پیکر اما استیج به استیج را به بازیکن منتقل می‌کند اما در ارائه‌ی چالش و جذابیت‌های جدید برای هر قسمت سنگ تمام میگذارد.

۴ جهان متفاوت در بازی وجود دارد که هرکدام شامل ۱۰ مرحله می‌شوند. هدف شما در طول روند بازی کنترل و عبور موجودی سیاه رنگ از لابه‌لای انواع و اقسام مسیر‌های مملو از موانع کشنده و صعب‌العبور برای یافتن دیگر بازماندگان در جهان بازی است. زمانی که با دیگر بازماندگان در مسیر عبور مراحل روبه‌رو می‌شوید به شما می‌پیوندند و باید به صورت گروهی آنها را برای رسیدن به نقطه انتهایی هر استیج کنترل کنید.

(۶۰)


60
بازدیدها