معرفی بازی موبایل سوپر سامورایی | فیلم

بازی اندروید و بازی آیفون Super Samurai Rampage آخرین ساخته استودیو برکیش گیمز (Brackish Games، سازنده بازی‌هایی چون The Night Shift) تلقی می‌شود که طی آن بازیکن در نقش یک جنگجوی سامورایی ماهر برای کسب امتیاز بالاتر باید پله به پله با مبارزات خونین، به کار دشمنانی چون نینجاها، جادوگران، کاراته‌کارها و غیره پایان دهد.

Super Samurai Rampage از آن دست تجربه‌های فوق‌العاده‌ای است که با گیم‌پلی سریع و آرکید گونه‌ی خود می‌تواند تا مدت‌ها شما را برای کسب امتیاز بالاتر در موقعیت قلع و قمع کردن انواع دشمنان قرار دهد. از همان ثانیه‌های ابتدایی، شما خود را به‌عنوان یک سامورایی تجهیز شده با کاتانا (نوعی شمشیر ژاپنی است که از قرن ۱۳ میلادی مورد استفاده سامورایی‌ها بوده‌ است) در اتمسفری فوق‌العاده با گرافیک مینیمالیستیک کلاسیک، موسیقی‌های متنی که شما را مستقیما در دل قلمروی خورشید تابان قرار خواهند داد و دشمنانی که دور تا دور شما را احاطه کرده‌اند، خواهید دید.

در بازی موبایل Super Samurai Rampage احساسی کاملا مشابه با دیگر ساخته‌ی استودیو برکیش گیمز یعنی بازی The Night Shift خواهید داشت؛ گیم‌پلی فوق‌العاده ساده، هدف مشخص و تا حد امکان دوری جستن از یک حرکت اشتباه که به قیمت جان و تمام تلاش‌های انجام‌شده تمام خواهد شد.

برای چیره شدن بر گیم‌پلی در Super Samurai Rampage باید مدت‌ها زمان پای آن صرف کنید. روی هم رفته گیم‌پلی در بازی به شکلی فوق‌العاده با مکانیزم‌های لمسی (Swipe کردن) سازگار شده است و احساس ناخوشایند عدم قابلیت حرکت دادن کاراکتر اصلی به صورت مرسوم تنها بعد از مدتی کوتاه و مسلط شدن بر ویژگی لمسی کشیدن انگشت روی صفحه‌نمایش از بین خواهد رفت.

 

(۱۷۵)


175
بازدیدها