معرفی بازی موبایل «اگزکیوتیو» | فیلم

بازی اندروید و بازی آیفون The Executive، ساخته‌ی استودیو ریورمن مدیا (Riverman Media) در سبک مبارزه‌ای تن به تن، بازیکن را در موقعیت کنترل یک کارمند اداری معمولی قرار می‌دهد که به‌صورت ناگهانی خود را درون شرایط بسیار عجیب و غریبی پیدا می‌کند.

تمامی همکاران کاراکتر اصلی بازی طی اتفاقی به جانورهای دورگه عجیبی تبدیل شده‌اند و او باید به‌وسیله‌ی نبردهای تن به تن آنها را نابود کند. در طول روند بازی و مبارزات با این موجودات شرور، وظیفه‌ی شما به‌عنوان بازیکن بلاک کردن حملات دشمنان و حمله به آنها در موقعیت زمانی مناسب، درست وقتی که آسیب‌پذیر هستند، خواهد بود.

گیم‌پلی در بازی موبایل The Executive ترکیبی از مبارزات تن‌به‌تن سریع، بخش‌های فرار و پلتفرمینگ مبتنی بر زمان‌ است. هسته اصلی مبارزات در بازی The Executive از چهار بخش مختلف تشکیل شده است؛ دو قسمت برای حمله و دو بخش برای دفاع کردن.

با لمس کردن بالا و پایین کاراکتر اصلی در موقعیت مناسب می‌توانید حملات دشمنان را بلوکه یا آنها را کند کنید. با لمس کردن هرجای نمایشگر به جز شخصیت کارمند، می‌توانید حملات مربوط به پایین یا بالا را انجام دهید. نحوه کنترل و گیم‌پلی به‌شکل فوق‌العاده‌ای بی‌نقص پیاده‌سازی شده است و بهترین بخش آن به شناسایی و عملکرد دقیق نسبت به لمس هرکدام از بخش‌های در نظر گرفته‌شده برای کنترل در بازی مربوط می‌شود.

(۴۶)