معرفی بازی موبایل مبارزه‌ای و تیراندازی زنوورک | فیلم

بازی Xenowerk در قالب یک ساخته‌ی شوتر، مهارت‌های مبارزه‌ و تیراندازی شما را در آزمایشگاهی زیرزمینی علیه موجودات بیگانه محک می‌زند.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، در بخش کنترل و گیم‌پلی، بازی از مکانیزم‌های یکسانی با سری بازی Space Marshals استفاده می‌کند. بازی Xenowerk از زاویه دید بالا به پایین و کنترل دوال-استیک شما را در قلب مبارزه با موجودات بیگانه قرار می‌دهد.

Xenowerk برعکس بازی Space Marshals تاکید بسیار بیشتری روی جنبه‌های اکشن دارد و همچنین در اینجا خبری از مکانیزم‌های مخفی‌کاری نیست. Xenowerk شامل ۵۰ مرحله متفاوت می‌شود که هرکدام از این مراحل در طبقه‌ی متفاوتی از آزمایشگاه مربوطه جریان خواهند داشت.

چالش‌های ارائه‌شده پس از پیشروی، مرحله به مرحله با افزایش تعداد و نوع خاصی از دشمنان وارد فاز کاملا جدیدی خواهد شد. بر خلاف بازی Space Marshals، در اینجا تمرکز روی امتیازات کسب‌شده در طول مراحل است و خبری از داستان یا روایت خاص مربوط به آن نیست. علاوه بر این بازیکن‌ها می‌توانند دوستان خود را به‌منظور کسب بهترین امتیاز در یک مرحله به چالش دعوت کنند از این رو بازی دارای یک سیستم لیدر-بورد نیز می‌شود.

(۹۷)


97
بازدیدها