معرفی بازی موبایل “مسابقه ترافیک بزرگراه” | فیلم

بازی اندروید و آیفون Highway Traffic Racer Planet، شاید در نگاه اول آن چنان محتویات خاصی را در اختیار نداشته باشد ولی رفته رفته خواهید فهمید که آن چنان هم کم محتوا نیست. اولین بخشی که به شما نشان داده می‌شود، این است که در کلاس‌های مختلف ماشین سواری، می‌توانید اتومبیل در نظر گرفته شده برای خود را انتخاب کرده و پا به شهر بگذارید. شهری که شما در آن باید به رانندگی کردن پرداخته و از برخورد به موانع دوری کنید.

با شروع بازی، تعدادی اتومبیل مختلف را مشاهده می‌کنید که هرکدام از آن‌ها، در کلاس‌های مختلف قرار دارند. برای مثال اتومبیل اسپورت یا اتومبیل‌های کلاسیک قدیمی که هر کدام از آن‌ها را که دوست داشته باشید می‌توانید انتخاب کنید و وارد بازی شوید. نحوه بازی کردن هم بدین شکل است که شما در خیابان‌های شهر و یک مسیر مستقیم و نامتناهی، باید رانندگی کرده و از موانع دوری کنید.

در طول بازی می‌توانید کنترل سرعت اتومبیل و ترمز کردن را برعهده داشته باشید و از طرفی، با فشردن دکمه‌های چپ و راستی که روی صفحه نمایش قرار دارد، می‌توانید از برخورد به موانع یا سایر اتومبیل‌ها دوری کنید. به عبارتی مخاطب در بازی موبایل Highway Traffic Racer Planet با یک بازی ثبت رکورد روبه‌رو است که هرچه بیشتر پیش‌روی کند، امتیاز بیشتری را کسب خواهد کرد. معمولا در بازی‌های مشابه، هرچقدر جلو‌تر می‌روید، سرعت بازی بیشتر می‌شود اما، در بازی اندروید و آیفون Highway Traffic Racer Planet خبری از سرعت بالا نیست زیرا سرعت را خودتان کنترل خواهید کرد اما در عوض موردی که چالش واقعی را برای شما به وجود می‌آورد، سایر اتومبیل‌ها و محیط هستند.

(۱۵۵)