معرفی بازی پازلی و سرگرم کننده موبایل کالروب | فیلم

بازی Colorube یکی از بهترین ساخته‌ها در ژانر پازل است که منحصرا برای پلتفرم iOS منتشر شده است. اساس گیم‌پلی در بازی Colorcube همانطور که اشاره شد مربوط به قرارگیری صحیح تعدادی از اشکال انتزاعی متفاوت می‌شود که در قالب یک بستر شش ضلعی شما را در موقعیت جابجایی آنها برای رسیدن به یک الگوی مشخص قرار می‌دهد.

با آغاز هر مرحله Colorcube شکل رنگی مورد نظر را برای بازیکن در بالای تصویر مشخص می‌کند و شما باید با قرار دادن اشکال چندضلعی متفاوت در بستر شش ضلعی تعیین شده و تغییر و ترکیب رنگ آنها سعی کنید به شکل ترکیبی تعیین شده دست پیدا کنید.

بازی Colorcube با مکانیزم‌های به ظاهر ساده‌ی خود در همان ابتدا و شروع مراحل اولیه معما‌های بسیار چالش برانگیزی را مقال بازیکن قرار می‌دهد که برای چیره شدن بر هر کدام از آنها می‌بایست بار‌ها و بارها موقعیت‌های متفاوت را امتحان کنید. خوشبختانه بازی موبایل Colorcube در زمان پیشروی بازیکن و در طول هر مرحله هیچ‌گونه اولتیماتوم زمانی و غیره را در نظر نگرفته و شما می‌توانید با خیال راحت و کمال آرامش تمام حالت‌های گوناگون برای موفقیت در هر مرحله را آزمایش کنید.

لازم به ذکر است که بازی Colorcube در نوع خود دارای تنوع بسیار زیادی است و شامل بیش از ۲۰۰ مرحله متفاوت می‌‌شود که در قالب ۶ قسمت جدا از هم قرار گرفته‌اند. به صورت کلی؛ بخش گیم‌پلی در بازی Colorcube با بهره‌گیری از المان‌هایی بسیار ساده نظیر جابجایی محدود شکل‌های گوناگون و تغییر و ترکیب رنگ‌های مربوط به آنها یکی از بهترین تجربه‌های ممکن در ژانر معمایی روی موبایل را فراهم می‌کند.

(۴۶)