معرفی بازی موبایل نینجای دست و پا چلفتی | فیلم

بازی آیفون Clumsy Ninja یک بازی اکشن ماجراجویی است که داستان این بازی درباره یک نینجای عاشق است که افراد شرور دوست وی را می‌دزدند. نینجا برای نجات دوست خود تصمیم می‌گیرد تبدیل به یک نینجای حرفه‌ای شود.

پس با مراجعه به استاد خود شروع به آموختن فنون رزمی نینجایی می‌کند. استاد نینجا با در اختیار گذاشتن مأموریت‌های مختلف و متنوع، بازیکن را وارد بازی می‌کند. بازیکن با انجام تعدادی تمرینات گوناگون برروی دوست دست و پاچلفتی ما، سطح فنی او را ارتقا می‌دهد. تمرینات دارای آیتم‌های مختلفی از جمله کار با ترامپولین، مشت به کیسه بوکس، پرتاب توپ و اجرای فنون رزمی برروی عروسک است که به مرور می‌توان وسایل پیشرفته‌تر و حرفه‌ای‌تری را برای تمرین برروی این آیتم‌ها خریداری کرد.

پس از اینکه سطح نینجا بالا می‌رود، استاد به عنوان جایزه یک کمربند به او هدیه می‌دهد. این آیتم‌ها بخش اصلی گیم‌پلی بازی Clumsy Ninja محسوب می‌شوند، اما آیتم‌های مختلف دیگری برای سرگرمی و شوخی با نینجا وجود دارند که می‌توان با آنها نینجا را به داخل سبد بسکتبال پرتاب کرد یا با تعدادی بادکنک، نینجا را در آسمان معلق نگه داشت و بازیکن او را قلقلک می‌دهد.

(۹۷)


97
بازدیدها