معرفی بازی موبایل اسلحه، ماشین، زامبی | فیلم

اولین نکته جالبی که با شروع بازی موبایل Guns, Cars, Zombies به آن برخواهید خورد، بخش انتخاب شخصیت بازی است. تعدادی شخصیت مختلف و شدیدا متنوع از یکدیگر را می‌توانید انتخاب کنید و به بازی کردن بپردازید. در اینجا نکته جالب این است که تقریبا یک پاراگراف در مورد داستان و ویژگی‌های شخصیت‌ها نوشته شده است.

در ادامه با شروع بازی، با نحوه بازی کردن آشنا خواهید شد و زمانی که وارد نقشه بازی می‌شوید، بخش‌های مختلفی را مشاهده خواهید کرد که در ابتدا قفل هستند و تنها بخش آزاد بازی، حالت داستانی است. دنیای بازی Guns, Cars, Zombies تشکیل شده از چپترهای مختلف که در جریان هرکدام از آن‌ها شاهد یک سری استیج مختلف هستیم.

حال هر استیج، دارای یک سری ماموریت است که با انجام دادن آن‌ها پول و آیتم‌های مختلفی را دریافت می‌کنید. اما می‌رسیم به نحوه بازی کردن و سبک و سیاق بازی که ترکیبی از بازی‌های ریسینگ، رانر و زامبی محور است. شما در اتومبیل جنگی خود سوار هستید و تا آن‌جایی که سوخت دارید، باید رانندگی کنید و در کنار آن، زامبی‌ها را از بین ببرید و از موانع دوری کنید.

با برخورد به موانع داخل بازی، از Armor شما کسر خواهد شد و در صورت خالی شدن نوار Armor اتومبیل شما منفجر می‌شود. البته در بازی موبایل Guns, Cars, Zombies برد و باخت معنی ندارد. اینکه سوخت شما به اتمام برسد یا منفجر شوید اصلا مهم نیست؛ مهم این است که تا قبل از رخ دادن این وقایع، ماموریت‌هایی را که از شما خواسته شده است انجام داده باشید. برای مثال در استیج اول چپتر یک، بازی از شما می‌خواهد که هفت زامبی را بکشید.

(۱۲۲)