گیم پلی تمامی سوپر فینیش های سایبورگ در بازی اینجاستیس ۱ و ۲ | فیلم

سایبورگ Cyborg در بازی injustic :

در این مقاله می‌خواهیم نگاهی به کاراکترهای بازی Injustice 2 بپردازیم و معرفی از داستان زندگی، نحوه خلق این چهره‌ها و قدرت‌ها و سرنوشتشان داشته باشیم

در قسمت اول این بازی یعنی در عنوان Injustice: Gods Among Us، دیدیم که موضوع اصلی بازی، تقابل بین سوپرمن و بتمن است. جوکر شخصیت منفی فیلم بتمن، در مترو پلیس بمب کار گذاشت و سوپرمن، دیگر شخصیت این بازی را مسموم کرد که این مسمومیت باعث شد سوپرمن، Lois Lane و پسرش را به قتل برساند. در همین راستا سوپرمن تصمیم بر برقراری دیکتاتوری خود گرفته است.

حال در سری دوم دشمنان بیشتری برای ابرقهرمانانی همچون سوپرمن و بتمن ظاهر شده‌اند و هریک در جناحی باید به مقابله با آن‌ها بپردازد.

بگذارید معرفی را از ابرقهرمانان بازی شروع کنیم؛ یعنی سوپرمن و بتمن.

سایبورگ Cyborg در بازی injustic :

سایبورگ شخصیتی است که نصف بدنش را از دست داده و به وسیله تکنولوژی خود توانسته لباسی را طراحی کند که به او نیروهایی خارق‌العاده می‌دهد که می‌تواند به او در امر حفاظت از رژیم سوپرمن کمک کند. قدرت های سایبورگ همانطور که احتمالا از نامش بر می آید، شامل سرعت بالا، پرواز و مبارزات فیزیکی تن به تن سریع می باشد

ویکتور استون (Victor Stone) که حال با نام سایبورگ شناخته می‌شود، در تراژدی متروپلیس بسیاری از دوستان خود را از دست داد و همچنین امیدش را. خشمی که در سایبورگ ایجاد می‌شود، باعث می‌شود تا به حمایت سوپرمن برود و برای باقی‌ماندن رژیم او تلاش کند. برای دنیایی که آماده نیست برای خطری جدی، شاید سایبورگ کسی باشد که بتواند در این امر به مقابله با Brainiac بپردازد که می‌تواند نبردی جذاب و طوفانی بین این دو نابغه تکنولوژی باشد.

 

منبع : gam3r

(۱۳۷۰)