گیم پلی تمامی سوپر فینیش های فانوس سبز در بازی اینجاستیس ۱ و ۲ | فیلم

 فانوس سبز (Green Lantern) در بازی injustic :

در این مقاله می‌خواهیم نگاهی به کاراکترهای بازی Injustice 2 بپردازیم و معرفی از داستان زندگی، نحوه خلق این چهره‌ها و قدرت‌ها و سرنوشتشان داشته باشیم

در قسمت اول این بازی یعنی در عنوان Injustice: Gods Among Us، دیدیم که موضوع اصلی بازی، تقابل بین سوپرمن و بتمن است. جوکر شخصیت منفی فیلم بتمن، در مترو پلیس بمب کار گذاشت و سوپرمن، دیگر شخصیت این بازی را مسموم کرد که این مسمومیت باعث شد سوپرمن، Lois Lane و پسرش را به قتل برساند. در همین راستا سوپرمن تصمیم بر برقراری دیکتاتوری خود گرفته است.

حال در سری دوم دشمنان بیشتری برای ابرقهرمانانی همچون سوپرمن و بتمن ظاهر شده‌اند و هریک در جناحی باید به مقابله با آن‌ها بپردازد.

بگذارید معرفی را از ابرقهرمانان بازی شروع کنیم؛ یعنی سوپرمن و بتمن.

 فانوس سبز (Green Lantern)

شاخصه‌ی اصلی این مبارز، حلقه‌ای است که در اختیار دارد و این حلقه به او قدرت باور نکردنی اعطا می‌کند. «فانوس سبز» لقب عده‌ای از ابرقهرمانان دنیای DC است که به عنوان نگهبانان کهکشان ما هستند. آن‌ها می‌توانند با استفاده از حلقه‌های خود هر کاری را که اراده می‌کنند انجام دهند و تنها کافی است تا چیزی را در ذهن خود بخواهند.

مسلما مبارزه با چنین افرادی دشوار است، به همین خاطر است که نگهبانان حلقه‌ها سعی می‌کنند تا آن‌ها را به کسانی بدهند که توانایی بالایی دارند و نیتشان تنها حفاظت از کهکشان است. این قهرمانان افسانه‌ای باید از از حلقه‌های خود که بنام Power Ring معروف هستند به خوبی محافظت کنند و اجازه ندهند حتی یک حلقه بدست فردی نالایق و بدطینت بیافتد.

منبع : gam3r

(۲۴۹۹)