سری جدید بازی موبایل “مردگان متحرک” | فیلم

شاید بتوان شاخص‌ترین بازی اینچنینی را Clash of Kings دانست که از قضا محبوبیت بسیار زیادی هم دارد و حال اخیرا بازی اندروید و آیفون The Walking Dead: March to War نیز با همین حال و هوا منتشر شده است.

این بازی با محوریت کمیک‌های «مردگان متحرک» ساخته شده و در صورتی که به این سری علاقه داشته باشید، شخصیت‌های محبوب خودتان را در طول بازی ملاقات خواهید کرد. اما از حیث روند بازی، The Walking Dead: March to War کاملا شبیه به Clash of Kings و تنها تفاوت این دو بازی، این است که اگر Clash of Kings در دوران پادشاه‌ها جریان داشته و حس و حالی قرون وسطایی داشت، بازی The Walking Dead: March to War در یک جهان آخرالزمانی جریان دارد.

روند بازی به این شکل است که شما در ابتدا یک پایگاه ساده با یک رهبر دارید که می‌توانید در آن بنا‌های مختلفی بسازید؛ بناهایی که برای جمع‌آوری منابع یا انجام تحقیقات و درمان مجروحین استفاده می‌شوند. یکی از تفاوت‌های بازی The Walking Dead: March to War با دیگر بازی‌های مشابه، این است که در این بازی خبری از تولید سرباز نیست.

منظورم این است که مثلا نمی‌توانید ساختمانی ساخته و سپس از آن برای تولید سرباز‌ها در تعداد دلخواه استفاده کنید. در عوض شما باید با استفاده از یکی از ساختمان‌های بازی، به دنبال افراد بازمانده بگردید و در صورتی که از توانایی‌های آن‌ها خوشتان آمد، آن‌ها را به پایگاه‌تان اضافه کنید.

اما بازی The Walking Dead: March to War علاوه بر قسمت ساخت و ساز و جذب نیرو، یک نقشه هم دارد. نقشه‌های که پس از ورود به آن، پایگاه شما روی آن دیده می‌شود و در قسمت‌هایش دیگرش هم می‌توانید دیگر بازیکنان بازی یا انواع و اقسام ماموریت‌ها را مشاهده کنید؛ ماموریت‌هایی شامل جمع‌آوری غذا یا دیگر منابع و پاک‌سازی منطقه از زامبی‌ها.

(۲۲)


22
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>