معرفی بازی موبایل هیولای ژله‌ ای | فیلم

بازی موبایل Pudding Monsters شما را به دنیای ژله‌ها می‌برد و باید به ژله‌ها کمک کنید تا مانع خورده شدن‌شان توسط انسان‌ها شوید.

بازی موبایل Pudding Monsters یک بازی پازلی است که داستانی تعدادی ژله را روایت می‌کند که از ترس اینکه توسط انسان‌ها خورده نشوند، باهم متحد می‌شوند و با چسبیدن به یکدیگر و تبدیل شدن به یک هیولای ژله‌ای قصد دارند انسان‌ها را ترسانده و مانع از خورده شدنشان شوند.

این بازی دارای چند نوع ژله از جمله ژله معمولی، ژله سرماخورده، ژله بیسیم، ژله مغناطیسی، ژله هیکلی است. این بازی دارای پنج بخش ۲۵ مرحله‌ای است که به مرور مراحل هر بخش سخت‌تر شده و بازیکن با پازل‌های چالش‌برانگیزی روبرو خواهد شد.

گیم‌پلی این بازی آیفون بدین گونه است که ژله‌ها برروی میز نهارخوری قرار دارند و بازیکن با هل دادن ژله‌ها به سمت یکدیگر باید آنها را به همدیگر چسبانده و از آنها یک غول ژله‌ای بزرگ درست کنند. هر مرحله دارای چند مأموریت است که بازیکن با انجام دادن هرکدام سکه دریافت خواهد کرد. مأموریت‌ها به چهار مأموریت کلی حل کردن پازل به صورت بدون ستاره، یک ستاره، دو ستاره و سه ستاره است.

(۱۲)


12
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>