معرفی بازی موبایل “اترنال کارت گیم” | فیلم

اگر به دنبال بازی‌های داستان محور و کارتی روی پلتفرم موبایل هستید، بازی اندروید و آیفون Eternal Card Game را از دست ندهید.

در این میان اگر به دنبال یک بازی کارتی جدید و داستان-محور هستید، بازی موبایل Eternal Card Game را حتما تجربه کنید. با شروع بازی اندروید و آیفون Eternal Card Game یک ویدیوی سینمایی برای شما به نمایش در می‌آید که در جریان آن، گروهی را می‌بینید که قصد اعدام شخصی به نام جک را دارد.

از طرفی جک راوی بازی نیز به حساب می‌آید و برای این که از اعدام شدن خود جلوگیری کند، داستان‌های مختلفی را تعریف می‌کند. درواقع داستان‌هایی که وی تعریف می‌کند در قالب سه قسمت در اختیار مخاطب قرار داده می‌شود تا به آخرین قسمت (قسمت چهارم) و داستان خود جک برسیم.

به عبارتی هر قسمت داستانی که جک برای شما تعریف می‌کند، شامل چند مرحله می‌شود که شما در قالب این مراحل بازی خواهید کرد. از نظر گیم‌پلی، از آن‌جایی که با یک بازی کاملا کارتی سر و کار دارید، در ابتدای هر مرحله میز کارت شما به صورت پیش‌‌فرض چیده شده تحویل شما داده می‌شود.

سیستم بازی هم به نحوی است که شما، شخصیتی که داستان بازی حول آن می‌چرخد و حریف‌تان، شخصیتی که با او مبارزه می‌کنید، در دو سوی میدان قرار گرفته‌اید و تمامی ضربه‌ها به شما دو نفر برخورد خواهد کرد و در این میان یک سری کارت‌های مختلف تعبیه شده که می‌توانند آسیب این ضربات را افزایش دهند یا آن‌ها را دفع کنند که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

(۱۲۱)


121
بازدیدها