گیم پلی بازی موبایلی “مینی گانز” | فیلم

بازی موبایل Mini Guns یک بازی PvP استراتژی کارتی که شدیدا از جذابیت بالایی برخوردار است.

در معرفی بازی موبایل امروز به سراغ یکی دیگر از بازی‌های استراتژی کارتی خواهیم رفت که جدای از سرگرم کننده بودن‌اش، حس و حال نوستالوژیکی را در اختیار دارد. زمانی که بازی موبایل Mini Guns را اجرا کردم، ناخود‌آگاه ذهنم سمت بازی Battlefield Heroes رفت. بازی‌ای که رایگان بود و گیم‌پلی خاص و جذابی داشت. از نظر گرافیک و شکل و شمایل سربازها، بازی اندروید و آیفون Mini Guns شباهت‌هایی به بازی Battlefield Heroes دارد و با وجود جنگ و انفجارهای بازی، شاهد محیط‌های رنگی و دلچسب هستید.

از نظر گیم‌پلی، با یک بازی تماما آنلاین روبرو هستید؛ جایی که باید با سایر بازیکن‌ها مبارزه کرده و آن‌ها را شکست دهید. یکی از مواردی که بازی موبایل Mini Guns شدیدا آن را رعایت کرده، نحوه Matchmaking بازی است که همیشه با بازیکن‌های هم سطح خود برخورد خواهید کرد.

حال با پیروز شدن در بازی سکه و امتیاز کسب خواهید کرد که با لول‌آپ شدن سطحی که در آن قرار دارید، با بازیکن‌های قوی‌تری رو‌به‌رو می‌شوید. در کل دنیای بازی از دو تیم آبی و قرمز تشکیل شده که یا تیم آبی خواهید بود یا تیم قرمز. بخش جالب قضیه اینجا است که سربازها و تجهیزات تیم آبی و قرمز با یکدیگر متفاوت است و هیچ‌وقت احساس تکراری بودن به شما دست نمی‌دهد. از طرفی رفته رفته کارت‌های بهتری را دریافت خواهید کرد که می‌توانید از بخش تنظیمات میز کارت خود، آن‌ها را جا به جا کرده و کارت‌های قوی‌تر را انتخاب کنید.

(۱۱۵)


115
بازدیدها