معرفی بازی موبایل سرگرم کننده “گانز آو مرسی” | فیلم

بازی موبایل Guns of Mercy، یک بازی Shoot ‘Em Up کاملا سرگرم کننده است که جنگ با بیگانگان را در دنیایی دو بعدی روایت می‌کند.

بازی موبایل Guns of Mercy روایت‌گر گروهی از سربازانی است که هرکدام قدرت‌های مختلفی را در اختیار داشته و باید متجاوزان به زمین و بیگانگان را از بین برده و یک بار دیگر صلح را به زمین برگردانند. دنیای بازی برگرفته از دو بخش متفاوت است. اولین بخش، قسمت داستانی بازی است که تشکیل شده از ۱۶ الی ۱۷ مرحله متفاوت با باس فایت‌های نفس‌گیر که حسابی شما را سرگرم خواهد کرد.

البته قسمت داستانی بازی بسیار کوتاه و صرفا یک دست گرمی برای حالت Rouge به حساب می‌آید. موردی که در جریان آن بازی جدای از بزن بکش بودنش یک حالت بقا نیز به خود گرفته و باید در Waveهای مختلف تعداد دشمنان مشخص شده را از بین ببرید. همچنین پس از گذشت چند Wave یک باس‌فایت برای شما ترتیب داده شده که هم باید حواس‌اتان به حملات باس بازی باشد و هم اینکه مراقب حملات سایر دشمنان باشید. موردی که بازی اندروید و آیفون Guns of Mercy را از سایر بازی‌های این دسته متمایز می‌کند، نوار سلامت بازی است. در واقع شما هیچ نوار سلامتی در اختیار ندارید و تنها با برخورد یک ضربه از سوی دشمنان به شما، خواهید مرد.

(۱۳۷)


137
بازدیدها