معرفی بازی موبایل دیتا وینگ | فیلم

در بازی اندروید و بازی آیفون Data Wing باید در نقش یک حامل دیتا، اطلاعاتی را که به شما داده شده به نقطه پایانی برسانید و با الماس تشویق شوید.

داستان بازی Data Wing از جایی آغاز می‌شود که به عنوان یک دیتا وینگ متولد می‌شوید و هسته سیستم به شما یادآوری می‌کند که چه هستید و باید چه کارهایی انجام دهید.

بازی روایتی متفاوت دارد و همین داستان است که آن را کمی از نمونه‌های مشابه متمایز می‌کند. اصولا توسعه‌دهندگان علاقه‌ی چندانی به داستان‌پردازی برای بازی‌های مینیمال و با الگوریتم ساده ندارند و مانند بازی‌های استودیوی کچاپ تنها سعی می‌کنند تا روی رکوردزنی و عناصر گیم‌پلی برای وادار کردن بازیکنان به خریدهای درون برنامه‌ای تمرکز کنند.

بازی Data Wing تفاوت خود را با بازی‌های مشابه با برهم زدن همین بازی ساده آغاز می‌کند و سعی دارد تا با ارائه‌ی داستانی جمع‌وجور میان یک دیتا و یک مادربورد یا پردازنده، بازیکن را به ادامه ماجرا ترغیب کند.

 بازی اندروید و بازی آیفون Data Wing

بازیکنان در حقیقت دستورات را از سیستم یا «مادر» می‌گیرند و این وظیفه‌ی آنها است تا با توجه به خواسته‌های آن، اطلاعات را به مقصد برسانند. در بخشی از داستان، «مادر» می‌گوید که سیستم او در اختیار انسان‌ها است و انجام خواسته‌های کاربر هدف اصلی او است. بدون شک انتظار داستانی عمیق و صداگذاری مثال‌زدنی را نباید داشته باشید و داستان تنها به انجام مراحل هدف می‌دهد.

(۸۶)


86
بازدیدها