معرفی بازی موبایل “بیکن ممکن است بمیرد” | فیلم

بازی اندروید و آیفون Bacon May Die که فقط خدا می‌داند معنای نامش چیست، یک بازی اکشن و بی‌نهایت سرگرم‌کننده است. در این بازی شما نقش یک خوک بی‌اعصاب را بر عهده دارید و باید دشمنانی را که از زمین و آسمان و چپ و راست بر سرتان فرود می‌آیند، نابود کنید. جالب است که این دشمنان ماهیت درست و حسابی هم ندارند و بعضی‌هاشان شبیه کاراکتر خود شما یک خوک هستند، البته کمی موجه‎‌تر و با ریش و سبیل، و بعضی‌هاشان هم یک سری گراز بد قلقند که کشتنش‌شان کار واقعاً سختی است.

بازی اندروید و آیفون Bacon May Die

با شروع بازی شما خود را وسط میدان جنگ می‌بینید. تنها کاری که در محیط شلوغ این بازی از دست شما بر می‌آید، ضربه وارد کردن، آن‌هم پشت‌سر هم و بی وقفه است. درواقع بهتر است بگوییم در این بازی باید چشم خود را بسته و فقط روی صفحه کلیک کنید. از آن‌جایی که دشمنان از هر دو طرف چپ و راست به شما حمله می‌کنند، برای مبارزه با آن‌ها ناچارید از هر دو دست خود استفاده کنید. البته که اگر انگشت خود را کمی روی صفحه بکشید، کاراکتر بازی به سمت بالا هم حرکت می‌کند و در این صورت می‌توانید از بالا بر سر دشمنان خود ضربه وارد کنید.

(۷)


7
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>