گیم پلی جذاب بازی «شدو آف موردر» | فیلم

وسعت بخشیدن در دنیای یک بازی سختی های خاصی را به دنبال دارد. اما اگر این وسعت بخشیدن باعث کاهش کیفیت بازی شود، مورد قبول نخواهد بود. پس سعی در گسترش دنیای بازی باید در کنار حفظ کیفیت اصلی آن صورت پذیرد.بازی از جایی شروع می شود که تالین سر در گم می باشد. به هر سویی که می رود خاطرات خاصی را می بیند. ” آیا من مردم؟” ” چه خبر شده؟”.
پسر خود را می بینید و ناگهان بازیکن وارد بازی می شود. در همان ابتدای کار، بازی شروع به آموزش دادن شما می کند. شما در ابتدای بازی با پسر خود مبارزه می کنید تا به او نحوه مبارزه کردن را آموزش دهید. اما در اصل، این یک آموزش برای خود شما می باشد.
سیستم مبارزات و شمشیر زنی بازی بسیار شبیه به دو عنوان Assassin’s Creed: Black Flag و The Witcher 3 می باشد.

سبک مبارزات، شما را بسیار به یاد Black Flag می اندازد. درگیر شدن با چند مهاجم و حمله سریع به تک تک آنها. بسیار سریع! به صورتی که واقعا جذابیت مبارزه پایین می آید. فرقی نمی کند حریف، به چه میزان از شما فاصله دارد. فقط کافی است که قصد حمله به او را داشته باشید تا در یک چشم به هم زدن، او برروی زمین قرار بگیرد.

حملات بازی چند بخش می باشد. یک بخش مبارزه به صورت مستقیم و با شمشیر به سمت حریف است. بخش دیگر سیستم دفاع در برابر حملات دشمنان. بخش بعدی حمله با یک تیر و کمان از جنس ارواح!
در بازی سیستم توانایی بخشی نیز وجود دارد. شما می توانید توانایی ها و سلاح های تالین را قوی تر کنید.
در مبارزاتتان، دشمنان گاهی اوقات گیج شده و به زمین می افتند. در این هنگام شما می توانید با رفتن بالای سر آنها، اطلاعاتی در مورد فرمانده هان آنها بدست آورید. این اطلاعات در بخشی از بازی قرار گرفته که تمامی کاپتان های دشمنان در آن قرار دارند. در این میان، شما می توانید با شناسایی یک کاپتان، برروی نقشه او را رهگیری کرده و عازم کشتن او شوید. اما نباید فراموش کنید که کاپتان ها بر اساس سطحشان، توانایی ها و قدرت های مختلفی دارند. پس شما نمی توانید همان ابتدای کار همه آنها را به فلاکت برسانید و نیاز به پیشرفت و قوی شدن دارید.

منبع : گیم فا

(۲۶۲)