گیم پلی جذاب رد کردن مراحل ردلر در بازی بتمن؛ بخش چهارم | فیلم

اولین و مهمترین اشاره ای که در طول بازی به این شخصیت می شود نماد و لوگوی کمپانی Queen Industries است که هم بر روی سردر یک ساختمان بزرگ در Founders Island دیده می شود و هم در جای جای بازی در مکان های مختلف به چشم می خورد. همانطور که احتمالا با این شخصیت آشنایی پیدا کرده اید این کمپانی متعلق به Oliver Queen است که درواقع همان Green Arrow خودمان است. این اولین اشاره بازی به این شخصیت است.

دومین اشاره ای که در بازی به این کمپانی می شود را می توان در دیالوگ های جک رایدر دید. اگر آرکهم نایت را بازی کرده باشید حتما با این خبرنگار فضول و دردسر ساز آشنا هستید. او که در محلی در ساختمان GCPD ساکن است وسط این درگیری ها و بلا و بدبختی ها به گاثم امده تا داستان های کذایی اش را به خورد مردم بدهد و برای خود نامی دست و پا کند. بتمن نیز یک بار مجبور می شود او را نجات دهد. پس از انجام این کار و باز گرداندن او به محل کارش بتمن به وی هشدار می دهد که دیگر نمی تواند وقتش را برای نجات دادن او تلف کند. رایدر در ادامه ی گفت و گو به کمپانی صنایع کویین اشاره می کند و می گوید که آن ها به تازگی کمپانی جدیدی را به نام Q-Core ثبت کرده اند. این مورد نیز اشاره دیگر بازی به شخصیت اولیور کوئین است.

یکی از شخصیت هایی که در بازی به آن ها اشاره شده کاپتان اتم (Atom) یا همان دکتر ری پالمر (Ray Palmer) است. در ساختمان Ace Chemicals می توان اتاقکی پیدا کرد که در آن کمدی وجود دارد و نام شخصیت Ray Palmer بر روی آن نوشته شده. جالب است بدانید این شخصیت یکی از قهرمانان DC است که می تواند بدن خود را به میزان غیر قابل تصوری کوچک کند. درست همانند شخصیت Antman از دنیای کمیک های مارول.

منبع : گیم فا

(۱۷۹۱)