گیم پلی جذاب رد کردن مراحل ردلر در بازی بتمن؛ بخش سوم | فیلم

هشدار جدی: در صورتی که بازی Batman Arkham Knight را صد درصد نکرده و از پایان آن بی خبرید خواندن این مقاله به شما توصیه نمی شود.

یکی از مهمترین احتمالاتی که درباره بازی بعدی راک استدی مطرح می شود یک بازی بر مبنای دنیای دیگر ابر قهرمان محبوبک DC یعنی سوپرمن می باشد. در آخرین بازی منتشر شده از سری بازی های آرکهم  اشارات مستقیم و غیر مستقیم بسیار زیادی یه این شخصیت کمیک بوکی و دنیای او شده است.

برای مثال در گوشه ای از شهر بازی بر روی یکی از دیوار ها می توانید پوستری را مشاهده کنید که بر روی آن نوشته شده Fly to Metropolis. (به متروپلیس پرواز کن همه می دانیم که شهر متروپلیس محل کار سوپرمن است! )در واقع در دنیای هیرو های دی سی هر قهرمان برای خودش یک قلمرو دارد! و همانند شوالیه ی سیاه خودمان که جنایات شهر گاتم را کنترل می کند سوپر من نیز متروپلیس را تحت اختیار دارد. البته از دنیای بتمن نیز شخصیت های بسیاری با این شهر تعامل داشته اند.

در یکی از ماموریت های فرعی بازی وظیفه دارید تعدادی از آتش نشانانی که در گاثم گیر افتاده اند را پیدا کنید و با نجات دادنشان از چنگ دشمنان، آن ها را به مکانی امن همچون ساختمان GCPD ببرید. اگر این ماموریت را انجام داده باشید می توانید تمام آتش نشان ها را در این ساختمان ملاقات کنید و با ان ها صحبت کنید. در این میان آن ها همیشه دیالوگ های جالبی نیز به زبان می آورند. پس از این که بازی را به اتمام رساندید و به لطف جناب Scarecrow تمام دنیا از هویت بتمن و بروس وین با خبر شدند اگر بار دیگر به آن مکان باز گردید و با آتش نشان ها صحبت کنید همگی دیالوگ هایی با موضوع هویت بتمن و بطور خلاصه: “نمی دانستم تو بروس وین هستی!” به زبان می آورند. در این میان یکی از دیالوگ ها به موضوع جالبی اشاره می کند. یکی از آتش نشان ها خطاب به بتمن می گوید: “بروس وین! ها؟! که اینطور! هیچ وقت نمی تونستم حدس بزنم! حتما بعدا هم یکی میخاد بگه سوپر من یه سرایداره! یا اصلا نه! یه روزنامه نگاره!!” که البته این جمله علاوه بر اشاره به شخصیت سوپر من کاملا درست است! سوپرمن واقعا یک روزنامه نگار است !!

منبع :گیم فا

(۳۱۳۶)